یکشنبه 26 خرداد 1398 - 12 شوال 1440 - 16 ژوئن 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

ساماندهی کارتن خواب ها/ کمبود ظرفیت پذیرش نداریم

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

ساماندهي کارتن خواب ها/ کمبود ظرفيت پذيرش نداريم

رئيس سازمان بهزيستي، از ساماندهي کارتن خواب ها خبر داد و گفت: ظرفيت کافي براي پذيرش کارتن خواب ها وجود دارد.

انوشيروان محسني بندپي در گفتگو با خبرنگار مهر به ساماندهي کارتن خوابها اشاره کرد و افزود: تعداد کارتن خوابها هرچه باشد آمادگي ساماندهي آنها را در سازمان بهزيستي داريم و براي آنها برنامه ريزي هاي لازم انجام شده است.

وي گفت: در حال حاضر در تمامي استان هاي کشور تعدادي مرکز براي نگهداري کارتن خوابها راه اندازي شده است و از نظر مکان اقامت مشکلي وجود ندارد.

رئيس سازمان بهزيستي، در مورد معتادان متجاهر نيز افزود: سازمان بهزيستي در سال گذشته ۷۱ هزار معتاد متجاهر را در مراکز پذيرش کرده است که اين افراد عمدتا کارتن خواب، بي خانمان و آواره بودند و در سال جاري نيز همچنان در جهت ساماندهي آنها اقدامات لازم انجام مي شود.

به گفته وي، آمارها نشان مي دهد از ابتداي سال تا کنون، تعداد معتادان متجاهر و کارتن خواب جمع آوري شده نسبت به گذشته کمتر شده است.

رئيس سازمان بهزيستي تاکيد کرد: هر زمان که نياز باشد تعداد شلتر ، سرپناه‌ها و گرم خانه‌ها را بيشتر مي کنيم و براساس تقاضا مراکز کافي در اختيار اين افراد قرار خواهد گرفت.

محسني بندپي به ارائه يک وعده غذاي گرم در اين گرم خانه ها اشاره کرد و گفت: در اين مراکز امکاناتي در حد توان و اعتباراتمان در اختيار اين افراد قرار مي دهيم.

تعداد بازديد:150 آخرين تغييرات:97/05/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر