یکشنبه 26 خرداد 1398 - 12 شوال 1440 - 16 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مربی چلسی: باانگیزه‎ترین بازیکنان را می‎خواهم

وضعيت مبهم «کورتوا»؛

مربي چلسي: باانگيزه‎ترين بازيکنان را مي‎خواهم

سرمربي تيم فوتبال چلسي در واکنش به شايعاتي که دروازه‎بان تيمش را به رئال نسبت مي‎دهند گفته تنها چيزي که برايش اهميت دارد تصميم و صحبت‎هاي خود بازيکنش است.

به گزارش خبرگزاري مهر، شايعاتي که تايبوت کورتوا، دروازه‏‌بان بلژيکي تيم فوتبال چلسي را به رئال مادريد نسبت مي‌دهند مائوريسيو سري، سرمربي جديد آبي‎هاي لندني را آزار داده است و باعث شده اين مربي درباره شايعات اخير اظهار نظر کند.

تيم مادريدي مدتي است به دنبال جذب دروازه‌‏بان است و عملکرد عالي کيلور ناواس در هر فصل مانع از قطعي شدن انتقال دروازه‏‎بان به اين تيم مي‏‌شود. با اين حال پيش از اين دخئا و حالا کورتوا به اين تيم نسبت داده مي‎شدند.

مطبوعات مدعي شدند کورتوا نسبت به رفتن به مادريد بي‏‌ميل نيست، مخصوصا که اعلام کرده بود دوست دارد به خانواده‏‎اش نزديک‏‌تر باشد. اما خود اين دروازه‌‏بان در آخرين اظهار نظرش اعلام کرده چون شرايط حساسي است فعلا درباره نقل و انتقالات صحبت نمي‎کند.

بعد از ديدار چلسي مقابل سيتي در بازي کاميونتي شلد سري اما اين چنين در اين باره عنوان کرده است: من به صحبت‎هايي در اين باره و چيزي که مدير برنامه‎هاي يک بازيکن گفته واکنش نشان نمي‎دهم، مشتاق هم نيستم درباره صحبت‎هايش بشنوم، چيزي که به دنبال شنيدنش هستم صحبت‎هاي خود کورتوا است.

او در ادامه گفت: اگر کورتوا بگويد مي‎خواهد برود، بايد با باشگاه صحبت کنم، چون من بازيکناني را مي‎خواهم که بيشترين انگيزه را داشته باشند.

تعداد بازديد:175 آخرين تغييرات:97/05/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر