شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استقرار کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان گلستان در نیمروز

رئيس جمعيت هلال احمر نيمروز خبر داد:

استقرار کاروان سلامت جمعيت هلال احمر استان گلستان در نيمروز

زاهدان - رئيس جمعيت هلال احمر نيمروز از استقرار تيم کاروان سلامت جمعيت هلال احمر استان گلستان در شهرستان نيمروز در شمال سيستان و بلوچستان خبر داد.

محمد کرمي زاده در گفت و گو باخبرنگار مهر، اظهار داشت: يک تيم پزشکي در قالب کاروان سلامت از ۱۴ مرداد ماه در شهرستان نيمروز مستقر و به طور رايگان به مشکلات درماني مردم رسيدگي مي کنند.

وي هدف از برگزاري کاروان سلامت را ارائه خدمات بهداشتي و درماني به نيازمندان دانست و افزود: ويزيت رايگان، خدمات پرستاري و توزيع مواد غذايي از جمله فعاليت‌هايي است که در اين طرح از سوي داوطلبان هلال احمر ارائه مي شود.

رئيس جمعيت هلال احمر نيمروز بيان داشت: در اين برنامه که به همت معاونت داوطلبان جمعيت هلال احمر استان گلستان برگزار شده پزشکان متخصص، فوق تخصص، عمومي و پيراپزشکان داوطلب نسبت به ويزيت بيماران و تحويل داروها به صورت رايگان اقدام مي کنند.

وي با اشاره به اينکه تيم درماني اين جمعيت شامل تخصص هاي زنان و زايمان، مامايي، داخلي، عمومي، پوست، اعصاب وروان، مشاوره و دندانپزشکي است، ادامه داد: اين گروه از ۱۴ مرداد ماه به مدت ۳ روز در روستاي «بزي« از توابع شهرستان نيمروز استان سيستان و بلوچستان مستقر بوده و مشغول به خدمت رساني هستند.

تعداد بازديد:160 آخرين تغييرات:97/05/16
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر