شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/دين و انديشه


 
 


 


 


 
خروجي RSS

سهولت در بازدید؛ اولویت موزه ملی قرآن

حجت الاسلام لهراسبي عنوان کرد؛

سهولت در بازديد؛ اولويت موزه ملي قرآن

حجت الاسلام امير لهراسبي، مدير موزه ملي قرآن طي نشستي به مناسبت روز خبرنگار سهولت در بازديد اين موزه را ، از جمله اقدامات آتي دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست صميمانه مدير موزه ملي قرآن کريم به مناسبت روز خبرنگار با حضور اصحاب رسانه امروز ۱۶ مرداد ماه برگزار شد.

در اين نشست لهراسبي به اهميت و نقش رسانه در پيشبرد اهداف موزه پرداخت و گفت:فعاليت هاي زيادي در زمان زيادي انجامن اما در يکسال اخير با توجه به اقدامات انجام شده موزه ملي قرآن پر رنگ تر از گذشته شده است.

وي در اين نشست با بيان بعضي محدوديت ها و مشکلات موزه ملي قرآن افزود:در سال گذشته بازديد کنندگان موزه ملي قرآن ماهيانه به بيش از پانزده نفر نمي رسيد اما در حال حاضر ما روزانه بيست نفر بازديد کننده در موزه مهجور قرآن کريم داريم.

اگر ما فعاليت هاي رسانه اي جدي تر در خصوص پرداختن به موزه ملي قرآن داشته باشيم مي توانيم مشکلات و معايب اين موزه را برطرف کنيم.

وي با اشاره به اينکه بازديد کننده به هنگام ورود به موزه به علت احاطه آن به ساختمان هاي ديگري مثل تشخيص مصلت نظام، پاستور، سردرگم مي شود، بيان کرد: اميدواريم اقدامات خوبي در سال جديد رقم خورده  از جمله  اضافه کردن موزه دار، تخصصي راهنماي موزه تخصصي و ديگر امکانات اين چنين شرايط در جهت سهولت بازديد کنندگان انجام شود.

لهراسبي ادامه داد:بدنبال اين هستيم که وقتي بازديدکنندگان از موزه خارج مي شوند علاوه بر اينکه لذتي از ديدن آثار تاريخي مي برد به دانش آنها اندکي اضافه شده باشد.

در ادامه حجت الاسلام لهراسبي با تجليل و اهداي قرآن پارسي از خبرنگاران حاضر در جمع تجليل نمود.

تعداد بازديد:189 آخرين تغييرات:97/05/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر