شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/اخبار فناوري

نمونه مهندسی سوئیچ چندرسانه‌ای کم ظرفیت طراحی شد

در پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات؛

نمونه مهندسي سوئيچ چندرسانه‌اي کم ظرفيت طراحي شد

نمونه مهندسي سوئيچ IMX (سوئيچ چند رسانه‌اي مبتني بر IP کم‌ظرفيت - مدل سفير) توسط کارشناسان گروه ارتباطات ثابت پژوهشکده فناوري ارتباطات مرکز تحقيقات مخابرات، طراحي و پياده سازي شد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از مرکز تحقيقات مخابرات ايران، نمونه مهندسي سوئيچ IMX (مدل سفير)، جهت تحقق سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي و اهداف سند برنامه ششم توسعه در بخش ICT و نيز با هدف ارتقاء سطح کيفي و امنيت ارتباطات در شبکه‌هاي مبتني بر IP، طراحي و پياده‌سازي شد.

استفاده از سوئيچ‌هاي مخابراتي و اينترنتي کم‌ظرفيت با تنوع سرويس بالا، امروزه در سازمان‌هاي کوچک، متوسط و بزرگ، شرکت‌هاي مخابراتي در مناطق شهري کوچک و روستايي و به ويژه FCP هايي که سرويس صوتي- تصويري ارائه مي دهند، يک ضرورت است.

به کارگيري فناوري‌هاي نوين، ساختار ماژولار مبتني بر IP و حمايت از انواع سرويس‌هاي صوتي و تصويري تا ۱۰ هزار پورت، از جمله ويژگيهاي اين سوئيچ است.

با بومي سازي اين محصول، هزينه‌هاي پشتيباني سيستم، کاهش يافته و قابليت توسعه آن به ظرفيت‌هاي بالاتر نيز، وجود دارد. همچنين به کارگيري روش‌هاي امن سازي سيستم، باعث مي‌شود که اين محصول، قابليت به‌کارگيري در بخش حاکميتي را نيز داشته باشد.

تعداد بازديد:171 آخرين تغييرات:97/05/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر