شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

بازیکنانی که می‎خواهند از تیمشان جدا شوند!

ستاره‌هاي عاصي؛

بازيکناني که مي‎خواهند از تيمشان جدا شوند!

در ليگ انگليس ۴ بازيکن هستند که دوست دارند به هر قيمتي از تيم فعلي‎شان جدا شوند تا کار را در تيمي ديگر دنبال کنند و در تيم جديدشان دوباره به روزهاي اوج بازگردند.

به گزارش خبرگزاري مهر، شمارش معکوس براي بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در جزيره آغاز شده و با اين حال چندين ستاره سطح بالا به دنبال جدايي از تيم‎هايشان هستند که در زير به آن‎ها اشاره مي‏‌کنيم.

توبي آلدروايرلد يکي از ستاره‌هاي بزرگ است که مي‎خواهد تيمش را ترک کند. او معتقد است سرمربي تيم اعتقادي به او ندارد و از طرفي پيشنهاد منچستريونايتد هم وسوسه‎اش کرده است.

لوريس کاريوس يکي ديگر از آن بازيکنان است. دروازه‎بان ليورپول که در فينال ليگ قهرمانان با اشتباهاتي که داشت قهرماني را از تيمش گرفت در تمرينات پيش‌‏فصل با يورگن کلوپ مشکلاتي داشته است و معتقد است با مشکلات پيش آمده و بعد از اشتباهاتش در ليگ قهرمانان بهتر است به تيمي ديگر برود.

يکي ديگر از ستارگاني که به دنبال ترک تيمش است آنتوني مارسيال است. او هم با سرمربي تيم مشکلاتي داشته است. مارسيال که حالا مي‌‏ترسد با به خطر افتادن جايگاهش در ترکيب تيم جايگاهش در تيم ملي را هم از دست بدهد.

پل پوگبا، ستاره فرانسوي منچستريونايتد، در جام جهاني بالاخره نشان داد که چرا تيم انگليسي براي خريد او ۸۹.۳ ميليون يورو پرداخته است. او در جام جهاني درخشيد و حالا به دنبال تعويض تيمش است تا درخشش دوباره‌‏اي را آغاز کند.

تعداد بازديد:164 آخرين تغييرات:97/05/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر