شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استقلال بازی راحتی مقابل تراکتور ندارد/ این روند باید تغییر کند

در گفتگو با مهر عنوان شد:

استقلال بازي راحتي مقابل تراکتور ندارد/ اين روند بايد تغيير کند

پيشکسوت آبي‌پوشان با بيان اينکه اين تيم کامل شده است، گفت: از آنجايي که استقلال در دو هفته اول پيروز نشده بايد مقابل تراکتورسازي برنده شود تا روند امتياز از دست دادن آنها قطع شود.

اکبر کارگر جم در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ديدار پيش روي آبي پوشان مقابل تراکتورسازي اظهار داشت: قطع به يقين اين بازي نمي‌تواند بازي راحتي باشد. هم تراکتورسازي مقابل استقلال بازي سختي دارد و هم استقلال مقابل تراکتورسازي. اين بازي براي هر دو تيم حساس است و هيچ تيمي به راحتي نمي‌تواند تيم مقابل را شکست دهد.

پيشکسوت آبي پوشان در ادامه بيان داشت: در سالهاي اخير آنقدر حساسيت اين بازي بالا رفته که حالا مي‌توان گفت بعد از دربي حساس ترين بازي سال ديدار بين استقلال و تراکتورسازي است. در سالهاي اخير تراکتورسازي بهتر از استقلال در اين بازي هاي مستقيم نتيجه گرفته و آبي‌ها بايد اين روند را تغيير دهند. 

مدافع پيشين استقلال در ادامه بيان داشت: شفر در دو هفته نخست بازي‌ها امتيازاتي را از دست داده و بايد اين روند امتيازگيري در استقلال هم تغيير کند. اين بازي بهترين فرصت است تا هم اولين پيروزي آبي پوشان به دست آيد و هم روند امتياز گيري اين تيم تغيير کند.

کارگرجم تصريح کرد: خوشبختانه خريدهاي خوبي در روزهاي اخير انجام شده و حالا تيم تقريبا کامل است و در خطوط مختلف بازيکنان کليدي و مورد نياز حضور دارند. با اضافه شدن چشمي و سيد حسين حسيني هم ديگر يک تيم کامل در اختيار شفر قرار دارد و ما اميدواريم اين تيم تا فينال آسيا پيش برود. 

تعداد بازديد:171 آخرين تغييرات:97/05/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر