پنج شنبه 2 اسفند 1397 - 16 جمادي الثاني 1440 - 21 فوريه 2019
صفحه اصلي/اخبار فناوري

نشست بهره برداری از فناوری داخلی حوزه سلامت برگزار می شود

در پارک فناوري پرديس؛

نشست بهره برداري از فناوري داخلي حوزه سلامت برگزار مي شود

نشست بهره برداري از فناوري هاي داخلي حوزه سلامت و تجهيزات پزشکي در پارک فناوري پرديس برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از پارک فناوري پرديس، اکبر قنبرپور رئيس مرکز فن بازار ملي ايران گفت: اين نشست با حضور ۴۵ شرکت دانش بنيان و فناور و شرکت‌هاي عضو پارک‌هاي علم و فناوري و مراکز رشد فناوري و جمعي از متخصصان و متوليان مراکز درماني و بيمارستان‌هاي سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وي افزود: يکي از دغدغه‌هاي اصلي مراکز درماني و بيمارستانهاي کشور، استفاده از ظرفيت شرکتهاي دانش بنيان و فناورداخلي با هدف افزايش بهره‌وري و ارائه خدمات به مراجعين مي‌باشد. از طرف ديگر، شرکت‌هاي دانش بنيان، واحدهاي فناور عضو پارکها و مراکز رشد و همچنين صنايع نويني در کشور در اين حوزه فعال هستند که فناوري‌ها، محصولات و خدماتشان مي تواند به اين هدف کمک کند.

وي ادامه داد: در همين راستا مرکز فن بازار ملي ايران با هدف آشنايي مديران بيمارستانها و مراکز درماني با محصولات دانش بنيان و فناوري‌هاي داخلي اين حوزه و عرضه محصولات و فناوري به مديران بيمارستانها و مراکز درماني، در نظر دارد نشستي را با موضوعات تجهيزات و ملزومات پزشکي- تجهيزات آزمايشگاهي- تجهيزات دندانپزشکي- تجهيزات و لوازم هتلينگ بيمارستاني- لوازم مصرفي پزشکي- فناوري زيستي برگزار کند.

 قنبرپور ادامه داد: اين نشست در روزهاي ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه سال جاري در دو بخش در پارک فناوري پرديس برگزار خواهد شد.

تعداد بازديد:123 آخرين تغييرات:97/05/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر