یکشنبه 5 خرداد 1398 - 21 رمضان 1440 - 26 مي 2019
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

دوره تربیت مدرس آشنایی و انس کودکان با قرآن برگزار می‌شود

براي اولين بار در سازمان تبليغات اسلامي؛

دوره تربيت مدرس آشنايي و انس کودکان با قرآن برگزار مي‌شود

از سوي سازمان دارالقرآن الکريم، دوره تربيت مدرس آشنايي و انس کودکان با قرآن در مقطع پيش‌دبستاني برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، براي اولين بار در سازمان تبليغات اسلامي، دوره تربيت مدرس آشنايي و انس کودکان با قرآن در مقطع پيش‌ از دبستان در سازمان دارالقرآن الکريم  برگزار مي‌شود.

اين دوره تربيت مدرس در دو رشته روان‌شناسي و مهارت‌هاي تدريس و فنون کلاس‌داري برگزار مي‌شود.

رشته روان‌شناسي اين دوره طي روزهاي ۱۲ تا ۱۶ شهريورماه جاري و زير نظر مربيان و اساتيدي همچون همتي، فعال، بختياري، ابوطالبي، رحماندوست، سرشار و ... در رابطه با مباحثي همچون روان‌شناسي يادگيري، روان‌شناسي رشد، اختلالات روان‌شناختي کودکان، پرسمان قرآني کودک، تيپ‌هاي شخصيتي و ارتباط مؤثر با کودکان برپا مي‌شود.

همچنين، رشته مهارت‌هاي تدريس و فنون کلاس‌داري اين دوره نيز طي روزهاي ۱۹ تا ۲۳ شهريورماه جاري و در رابطه با مباحثي چون شعر، بازي، نمايش خلاق، کاردستي، نقاشي، قصه و داستان‌سرايي زير نظر اساتيد مختلف همچون سرشار، رحماندوست، همتي، فعال و ... برپا خواهد شد.

شرکت‌کنندگان در اين دوره که در حدود ۷۰ نفر از منتخبان استان‌هاي مختلف کشور هستند، طي فصول پاييز و زمستان در دوره‌هاي آموزش تکميلي و آزمون پاياني شرکت مي‌کنند و در پايان نيز در صورت قبولي در آزمون به عنوان مدرسان رسمي سازمان دارالقرآن در مؤسسات فرهنگي قرآن و عترت تدريس مي‌کنند.

تعداد بازديد:145 آخرين تغييرات:97/06/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر