یکشنبه 5 خرداد 1398 - 21 رمضان 1440 - 26 مي 2019
صفحه اصلي/خانواده

استقبال پرشور خانواده ها از جشنواره بازی های خیابانی

استقبال پرشور خانواده ها از جشنواره بازي هاي خياباني

جشنواره ورزشي تفريحي بازي هاي خياباني با استقبال۳۰۰نفر از شهروندان و فعالان ايستگا هاي تندرستي در ۲۵رشته ورزشي و بازي محلي در خيابان ورزش واقع در محله چهار منطقه۹ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري مهر، سيد علي مفاخريان شهردار منطقه۹ با اعلام اين خبر گفت: در راستاي توسعه ورزش همگاني و ايجاد روحيه نشاط و تعالي و ارتقاي زندگي شهروندي  همسو با رويکرد مديريت ارشد شهري مبني بر ايجاد شهر زيست پذير، جشنواره ورزشي تفريحي بازي هاي خياباني با مشارکت شهروندان فعال ايستگاه هاي ورزشي و سراي محلات در محله چهار منطقه۹ برگزار شد.

وي با بيان اين مطلب افزود:اين جشنواره که با بيش از ۲۵ رشته ورزشي و بازي هاي بومي نظير؛بسکتبال و واليبال خياباني،تنيس روي ميز،گل کوچک، فوتبال دستي، دارت، طناب کشي و بازي هاي ويژه خانواده، بازي هاي بنري، بازي هاي فکري، بازي هاي بومي محلي ، تيله بازي، عمو زنجير باف و اجراي  برنامه هاي نمايشي  کودکان با حضور پرشور فعالان ايستگاه هاي تندرستي در خيابان فتح آبادي  موسوم به خيابان ورزش واقع در محله چهار منطقه۹ برگزار شد.

شايان ذکر است با توجه به اهميت و حفظ سلامت شهروندان طبق هماهنگي هاي صورت گرفته نيروهاي امدادي آتش نشاني و اورژانس و کلانتري در برنامه حضور داشته و همچنين واحد۱۳۷ اقدامات لازم جهت آماده سازي خيابان ورزش را با رفع زوائد فيزيکي و لکه گيري انجام داد.

تعداد بازديد:126 آخرين تغييرات:97/06/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر