یکشنبه 5 خرداد 1398 - 21 رمضان 1440 - 26 مي 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

معرفی سیستان و بلوچستان در نمایشگاه گردشگری سلامت عمان

معاون ميراث فرهنگي سيستان و بلوچستان خبر داد:

معرفي سيستان و بلوچستان در نمايشگاه گردشگري سلامت عمان

زاهدان - معاون اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري سيستان و بلوچستان از معرفي سيستان و بلوچستان در نمايشگاه گردشگري سلامت عمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري سيستان و بلوچستان، مجتبي ميرحسيني اظهار داشت: نمايشگاه گردشگري سلامت از دوم تا چهارم مهرماه در مسقط عمان برگزار مي شود که سيستان و بلوچستان نيز با همکاري و مشارکت دستگاه هاي مختلف در اين نمايشگاه معرفي مي شود.

معاون ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري سيستان و بلوچستان افزود: گردشگري ماهيتي فرابخشي دارد و مشارکت و هم افزايي دستگاه هاي مربوطه مي تواند باعث حضور پررنگ و معرفي هرچه بهتر توانمندي هاي استان در اين نمايشگاه شود.

وي گفت: با مکاتبه اي که مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري سيستان و بلوچستان با رئيس امور بين الملل سازمان ميراث فرهنگي کشور داشت مقرر شد تا هماهنگي هايي با سفير عمان در راستاي شرکت در دو رويداد از جمله نمايشگاه گردشگري سلامت و برگزاري هفته فرهنگي سيستان و بلوچستان در کشور عمان انجام شود.

ميرحسيني ادامه داد: هفته فرهنگي سيستان و بلوچستان در عمان بعد از ايام محرم و صفر برگزار مي شود و فرصتي براي معرفي و تبليغات داشته هاي استان خواهد بود.

وي با بيان اينکه سيستان و بلوچستان داراي ظرفيت هاي فراوان به ويژه گردشگري دريايي اقيانوسيه هند است که يکي از ظرفيت هاي مهم استان محسوب مي شود، گفت: جلسات متعددي در سازمان ميراث فرهنگي کشور براي راه اندازي دوباره خط دريايي برگزار شده است و با توجه به همسايگان خارجي استان بايد حلقه هاي جذب گردشگر را بوجود آوريم.

معاون گردشگري اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان افزود: براي توسعه گردشگري سلامت، بايد راه هاي دسترسي ايجاد شود و خط دريايي حاشيه اقيانوس هند از مهم ترين اين راه هاست.  

تعداد بازديد:117 آخرين تغييرات:97/06/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر