یکشنبه 5 خرداد 1398 - 21 رمضان 1440 - 26 مي 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

جزییات اقدامات ترافیکی مهرماه/از شناور شدن ساعت کار تا ممنوعیت ها

در جلسه استقبال از مهر ۹۷ مطرح شد؛

جزييات اقدامات ترافيکي مهرماه/از شناور شدن ساعت کار تا ممنوعيت ها

قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران گفت: شوراي عالي ترافيک پايتخت ممنوعيت حمل کالا را در دو هفته اول مهرماه از ساعت ۶ تا ۹ صبح تصويب کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، شهريار افندي‌زاده در جلسه هماهنگي استقبال از مهر ۹۷ که با حضور محسن پورسيد آقايي معاون حمل و نقل ترافيک شهرداري تهران، سردار محمدرضا مهماندار رئيس پليس راهور تهران بزرگ  برگزار شد گفت: طي هفته‌هاي گذشته جلسات متعددي با پليس راهور و معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران در خصوص تغييرات مورد نظر در طرح استقبال از مهر برگزار شده است.

وي تصريح کرد: در اين جلسات درخصوص برآيند اجراي طرح‌ها و هماهنگي‌هاي لازم در راستاي کاهش ترافيک شهر تهران در مهر ماه تمهيداتي پيش‌بيني شده است.

افندي‌زاده بيان کرد: يکي از مواردي که در مهر ماه امسال مورد توجه قرار دارد موضوع ساعت اداري شناور ادارات از ۷ تا ۸:۳۰ صبح است که البته ما اين موضوع را به هيئت دولت پيشنهاد داده‌ايم و اميدواريم که اين موضوع نيز مورد توافق دولت قرار بگيرد.

وي با اشاره به طرح اجراي ساعت اداري شناور پرسنل و کارکنان سازمان‌هاي دولتي بيان کرد: اين طرح قرار است در صورت تصويب دولت از ساعت ۷ تا ۸:۳۰ صبح به مدت دو هفته مهر ماه اجرا شود.

قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران ادامه داد: تمهيداتي نيز براي جبران کسر کاري کارکنان دولت پيش‌بيني خواهد شد.

افندي‌زاده همچنين در خصوص برنامه‌ريزي ديگر براي دو هفته مهر ماه گفت: شوراي عالي ترافيک  پايتخت ممنوعيت حمل کالا را در دو هفته اول مهر ماه از ساعت ۶ تا ۹ صبح را تصويب کرده است.

تعداد بازديد:102 آخرين تغييرات:97/06/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر