دوشنبه 5 فروردين 1398 - 18 رجب 1440 - 25 مارس 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

شفر دیگر فرصت اشتباه ندارد/امیدوارم حذف آبرومندانه‌ای داشته باشیم

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

شفر ديگر فرصت اشتباه ندارد/اميدوارم حذف آبرومندانه‌اي داشته باشيم

مهاجم سابق آبي پوشان با بيان اين که در بازي برگشت فرصت اشتباه نيست گفت: بايد از اتفاقات بازي رفت درس گرفته و با کمترين اشتباه در دوحه با السد ديدار کنيم.

بهمن طهماسبي در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استقلال در بازي رفت مقابل السد به هيچ وجه خوب نبود و حتي براي نتيجه مساوي هم شانسي نداشت. اگر شرايط اين تيم در بازي برگشت نسبت به بازي رفت تغيير نکند نبايد نسبت به بازي برگشت هم اميدوار بود.

وي افزود: متاسفانه در بازي رفت استقلال نه ترکيب مناسبي داشت و نه سيستم خوبي. تعويض ها هم که اصلا خوب نبود. به اعتقاد من تعويض نيوماير بدترين تعويض سال بود و باعث شد تا اتفاقات آن بازي به وقوع بپيوندد.

مهاجم پيشين آبي پوشان اظهار داشت: شفر در بازي رفت اشتباهات متعددي داشت اما در بازي برگشت فرصت حتي يک اشتباه هم ندارد. کوچکترين اشتباه در اين بازي مي تواند به ثبت يک اتفاق خيلي بد ختم شود.

پيشکسوت استقلال تصريح کرد: تفاوت فوتبال حرفه‌اي قطر و حرفه‌اي نماي ايران در اين است که السد تيمش را براي مراحل بالاتر آسيا تقويت کرد اما استقلال حتي نتوانست موجوديت خود را حفظ کند. اگر دو تيم با شرايط فصل گذشته به مصاف هم مي رفتند هرگز استقلال در آزادي متحمل شکستي سنگين مقابل السد نمي شد.

طهماسبي در خاتمه بيان داشت: گرچه استقلال مقابل السد شانس دارد، اما واقعيت اين است که اين شانس زياد نيست و اگر ما صعود کنيم، اين اتفاق بر حسب شانس و اتفاق خواهد افتاد. من اميدوارم اگر قرار به حذف استقلال باشد با نتيجه‌اي آبرومند اين اتفاق بيفتد.

تعداد بازديد:97 آخرين تغييرات:97/06/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر