پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 16 شوال 1440 - 20 ژوئن 2019
صفحه اصلي/قرآن

طرح استعدادهای درخشان قرآنی در قزوین اجرا می شود

مسئول دارالقرآن تبليغات اسلامي استان قزوين:

طرح استعدادهاي درخشان قرآني در قزوين اجرا مي شود

قزوين- مسئول دارالقرآن الکريم تبليغات اسلامي استان قزوين گفت: دوره آموزشي استعدادهاي درخشان قرآن کريم ويژه برادران ۱۰ تا ۱۸ سال در قزوين اجرا مي شود.

جواد قلي پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: طرح استعدادهاي درخشان قرآن کريم سومين سال است که در استان برگزار مي شود و امسال نيز اين طرح را آغاز کرده ايم. 

وي افزود: دوره آموزشي استعدادهاي درخشان قرآن کريم ويژه برادران ۱۰ تا ۱۸ سال است که از شهريور ماه آغاز شده و تا پايان سال ادامه خواهد داشت.

مسئول دارالقرآن الکريم تبليغات اسلامي استان قزوين بيان کرد: در اين دوره از ميان ۱۵۵ نفر شرکت کننده تعداد ۳۵ نفر انتخاب شده اند و در دوره حضور خواهند يافت.

وي يادآورشد: برنامه کلاسهاي تخصصي قرآني شامل: تجويد پيشرفته، صوت و لحن، وقف و ابتدا، سبک زندگي قرآني و اخلاق است و تا پايان سال جمعه ها هر روز تشکيل خواهد شد.

قلي پور گفت: همچنين يک اردوي ۴ روزه در کرج برگزار مي شود و استادان برجسته از جمله آقايان يار احمدي، شعاعي پور، زرگري و قره شيخلو تدريس را بر عهده خواهد داشت.

وي اضافه کرد:همچنين در اين دوره آموزش استعدادهاي درخشان که تاکنون دستاوردهاي خوبي هم داشته است از اساتيدي چون جواد رفعتي ومجيد وفاپور بهره خواهيم گرفت.

قلي پور تصريح کرد: همچنين يک دوره تربيت معلم پيش دبستاني با تدريس استاد اعظم فعال برگزار مي شود که ۳۰ نفر از معلمان انتخاب شده و ۶ روز برنامه خواهيم داشت و سبک زتدگي قرآني تعليم داده مي شود.

مسئول درالقرآن الکريم تبليغات اسلامي استان بيان کرد: اين کلاس ها صبح و بعدازظهرتشکيل مي شود و شرکت کنندگان در صورت قبولي در آزمون دوره گواهينامه معتبر قرآني را دريافت خواهند کرد.

تعداد بازديد:129 آخرين تغييرات:97/06/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر