جمعه 3 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 24 مي 2019
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

بازدید از کودکان بستری در بیمارستان؛ به مناسبت روز کودک

از سوي مديرعامل شرکت شهرسالم صورت گرفت:

بازديد از کودکان بستري در بيمارستان؛ به مناسبت روز کودک

مديرعامل شرکت شهر سالم صبح امروز و به مناسبت روز کودک از مرکز طبي کودکان بازديد کرد و چند ساعتي را با کودکان بستري در بيمارستان گذراند.

به گزارش خبرنگار مهر، حميدچوبينه مديرعامل شرکت شهر سالم صبح امروز، مناسبت روز کودک در بازديدي متفاوت به مرکز طبي کودکان رفت.

مديرعامل شرکت شهر سالم در اين بازديد، با حضور در بخش هاي مختلف بيمارستان، ضمن تبريک روز کودک به کودکان بستري، دقايقي با کودکان و خانواده آن ها گفتگو کرد و با اهداي يک شاخه گل و هدايايي اين روز را به آن ها تبريک گفت.

چوبينه درباره اين بازديد به خبرنگار مهر گفت: هدف از اين بازديد، حرکتي در راستاي شعار شهرداري مبني بر شهر دوستدار کودک از يکسو و همچنين آرزوي سلامتي براي کودکاني بود که در اين روز در بيمارستان بسر مي برند.

وي با تجليل از زحمات پزشکان و کادر بيمارستاني گفت: ما آرزو مي کنيم همه بچه هاي بيمار هر چه زودتر سلامتشان را بدست آورند، کودک ذات بازيگوش دارد و ديدن کودکان بر روي تخت بيمارستان قطعا تصوير دوست داشتي اي نيست.

چوبينه گفت: ما در اين بازديد خانواده هاي بسياري را ديديم که به جاي اينکه در روز کودک با کودکانشان در کانون گرم خانواده باشند در بيمارستان به سر مي برند. ما هم امروز به بيمارستان آمديم تا روز کودک را در کنار اين کودکان و خانواده شان باشيم.

مديرعامل شرکت شهر سالم افزود: در اين بازديد همچنين تلاش کرديم باارائه هدايا و يک شاخه گل، شادي را در دل کودکان جاري کنيم.

تاکيد براي ساخت همراه سرا در نزديکي بيمارستان هاي تخصصي

حميد چوبينه همچنين پيش از اين بازديد، در جمع روساي بيمارستان تصريح کرد: بيمارستان کودکان از جمله بيمارستانهايي است که از سراسر کشور مراجعه کننده دارند و شهرداري وظيفه مهمان نوازي از آنها را دارد. بويژه ميزباني شايسته از افرادي که به لحاظ اقتصادي در تنگنا قرار دارند.

چوبينه با بيان اينکه بهترين پزشکان متخصص در حوزه کودکان در اين مرکز متمرکز هستند، ادامه داد: ما در بحث پزشکي هر خدمتي بتوانيم ارائه بدهيم قطعا سود آن به شهروندان خواهد رسيد.

وي افزود: يکي از مباحث بسيار مهم براي همراهان بيمار، ايجاد همراه سراها است. همچنين از شهردار منطقه 6 پيگيري مي کنيم که مساعدتي در خصوص واگذاري زمين براي ايجاد همراه سرا فراهم شود.

مديرعامل شرکت شهر سالم گفت: شهرداري در يک دوره درگير سياسي و انتخابات شد که همين موضوع موجب انباشت مطالبات شده بود. ما برخي از اين مطالبات را پرداخت کرديم و در صدد هستيم قرارداديمان را با بيمارستانها افزايش دهيم.

گفتني است در کنار اين بازديد که موجب شادي کودکان و خانواده آن ها شد، برخورد بسيار نامناسب يکي از مسئولان بيمارستان با خبرنگاران باعث شد بازديد خبرنگاران نيمه تمام بماند. حال سوال اين است حضور و فعاليت چنين مسئولاني در بيمارستان تخصصي کودکان، که نياز به آرامش و رفتارهاي دوستانه و صلح طلب دارند، چگونه توجيه مي شود؟

تعداد بازديد:175 آخرين تغييرات:97/07/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر