دوشنبه 6 خرداد 1398 - 22 رمضان 1440 - 27 مي 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

شهادت مامور پلیس و به هلاکت رسیدن ۲ سوداگر مرگ در «سیب و سوران»

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان خبرداد:

شهادت مامور پليس و به هلاکت رسيدن ۲ سوداگر مرگ در «سيب و سوران»

زاهدان - فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان گفت: مامور پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان «سيب و سوران» در درگيري مسلحانه با سوداگران مرگ به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار محمد قنبري در تشريح جزئيات اين خبر گفت: صبح امروز ماموران فرماندهي انتظامي شهرستان سيب و سوران با انجام يک سري تحقيقات گسترده اطلاعاتي به خبري مبني بر جابجايي محموله مواد افيوني با ۲ دستگاه خودرو وانت و پژو ۴۰۵ از مناطق مرزي به حوزه استحفاظي شهرستان دست يافتند.

وي افزود: در اين راستا پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سيب و سوران با شناسايي مسيرهاي احتمالي تردد قاچاقچيان، ظهر امروز سوداگران مرگ را در روستاي «سيب» شناسايي و با آنان درگير شدند.

سردار قنبري تصريح کرد: در اين درگيري مسلحانه، که ۲ تن از سوداگران مرگ به هلاکت رسيدند؛ ستوان دوم «مرتضي کارچاني»، مامور پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سيب و سوران مجروح و پس از انتقال به بيمارستان «رازي» شهر سراوان با وجود تلاش تيم هاي پزشکي به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در اين عمليات مقاديري مواد مخدر و ۲ قبضه سلاح به همراه خشاب و مهمات مربوطه از خودرو قاچاقچيان کشف شد.

تعداد بازديد:141 آخرين تغييرات:97/07/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر