شنبه 4 خرداد 1398 - 20 رمضان 1440 - 25 مي 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تلاش ایران برای افزایش سهم از بازار قطر

رئيس اتاق مشترک ايران و قطر اعلام کرد:

تلاش ايران براي افزايش سهم از بازار قطر

رئيس اتاق بازرگاني مشترک ايران و قطر از تلاش شرکت‌هاي ايراني براي افزايش سهم از بازار قطر خبر داد و گفت: قطر امکان بهره‌برداري از ظرفيت شرکت‌هاي ايراني را دارد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از اتاق بازرگاني مشترک ايران و قطر، عدنان موسي‌پور گفت: شرکت‌هاي ايراني در تلاش هستند تا سهم خود از بازار قطر را افزايش دهند که به همين منظور، حضور پررنگي در نمايشگاه صنعت و توليدات قطر يافته‌اند؛ اين در حالي است که با اجماع نظرات کارشناسي هيات مديره و رايزني با مقامات قطري، اتاق بازرگاني مشترک ايران و قطر به عنوان نماينده تمامي اعضاي خود، در نمايشگاه مذکور که از 16 مهرماه به مدت سه روز در دوحه برگزار مي‌شود، حضور يافته است.

رئيس اتاق بازرگاني مشترک ايران و قطر افزود: نمايشگاه در سه بخش توليدات، سرمايه گذاري و خدمات و به منظور نمايش کالاها و توليدات در همه بخش هاي مورد اشاره برگزار شده و در کنار آن پاويون ملي دولتها نيز برپا است.

وي تصريح کرد: با توجه به اهميت اين نمايشگاه براي دولت قطر و امکان بهره برداري شرکتهاي ايراني که متعاقبا به افزايش سهم ايران از بازار اين کشور منجر خواهد شد، حضور در اين نمايشگاه فرصتي ارزشمند براي ورود به بازار قطر است.

موسي‌پور با اشاره به زمان اندک در اختيار اتاق بازرگاني مشترک ايران و قطر جهت برپايي غرفه مناسب براي معرفي کليه کالاها و خدماتي که از سوي جمع اعضاي اتاق و همچنين لزوم برنامه ريزي به موقع جهت برپايي شايسته پاويون جمهوري اسلامي ايران اظهار داشت: معرفي پتانسيل‌هاي تجميع شده در اتاق مشترک به تجار و بازرگانان  قطري و جذب اعضاي جديد و بازاريابي مناسب از مهمترين اهداف تيم اتاق مشترک در اين رويداد مهم از ديد دولتمردان قطر است.

تعداد بازديد:126 آخرين تغييرات:97/07/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر