یکشنبه 4 اسفند 1398 - 29 جمادي الثاني 1441 - 23 فوريه 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

لاریجانی: اروپایی‌ها هرچه سریع‌تر به تعهدات برجامی خود عمل کنند

در ديدار با رئيس دوماي روسيه تاکيد شد؛

لاريجاني: اروپايي‌ها هرچه سريع‌تر به تعهدات برجامي خود عمل کنند

رئيس مجلس تاکيد کرد: ما براي حفظ برجام همچنان تلاش مي‌کنيم و انتظار داريم اروپايي‌ها به تعهدات خود هرچه سريع‌تر عمل کنند.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از خانه ملت، علي لاريجاني (دوشنبه شب ۱۶ مهرماه) در حاشيه برگزاري سومين اجلاس مجالس کشورهاي عضو اتحاديه اوراسيا در ديدار با رئيس دوماي دولتي فدراسيون روسيه، ضمن تشکر از روسيه به عنوان بنيانگذار برگزاري اجلاس اوراسيا اظهار داشت: شما ايده خوبي را پرورش داديد، از برگزاري نشست اخير کميسيون مشترک عالي پارلماني جمهوري اسلامي و فدراتيو روسيه که ماه گذشته در استان ولگاگراد روسيه برگزار شد، تشکر مي‌کنيم.

وي افزود: دو پارلمان براي حمايت از روابط دو کشور و توافقات في‌مابين روساي جمهور و دستگاه‌هاي دولتي دو کشور در خصوص اجلاس مبارزه با تروريسم تلاش زيادي کرده‌اند.

لاريجاني تصريح کرد: رفتار آمريکايي‌ها در مسائل بين‌المللي خيلي تندتر و با مشکل‌تر شده است، ما براي حفظ برجام همچنان تلاش مي‌کنيم و انتظار داريم اروپايي‌ها به تعهدات خود هر چه سريع‌تر عمل کنند، ضمن اينکه همکاري اقتصادي و بازرگاني بعد از توافقات ولگاگراد به خوبي در جريان است.

در پايان، طرفين در اين نشست بر اهميت برگزاري دومين اجلاس مبارزه با تروريسم و افراط‌گرايي که در سطح روساي برخي پارلمان‌هاي کشورهاي منطقه برگزار خواهد شد، تأکيد کردند.

تعداد بازديد:291 آخرين تغييرات:97/07/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر