پنج شنبه 1 اسفند 1398 - 26 جمادي الثاني 1441 - 20 فوريه 2020
صفحه اصلي/اخبار فناوري


 
 


 


 


 
خروجي RSS

رویداد استارت آپی «نوآوری و اربعین» برگزار می شود

رويداد استارت آپي «نوآوري و اربعين» برگزار مي شود

رويداد استارت آپي «نوآوري و اربعين» با هدف ترکيب نوآوري و دانش با فعاليت هاي فرهنگي و مذهبي برگزار مي شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سومين دوره رويداد استارت آپي «نوآوري و اربعين: فرصتهايي با پاي پياده» با موضوع حمايت از ايده ها، محصولات و طرح‌هاي فرهنگي در خصوص راهپيمايي اربعين حسيني از ۱۸ تا ۲۰ مهر برگزار مي شود.

يک شتابدهنده در صدد آمد تا رويداد استارت آپي نوآوري و اربعين را در راستاي ترکيب نوآوري و دانش با فعاليت هاي فرهنگي و مذهبي را برگزار کند. هدف از برگزاري اين رويداد استارت آپي کمک به کاهش مشکلات راهپيمايي بزرگ اربعين و استفاده بهتر از فرصتهاي عظيم آن است.

امسال نسبت به سال گذشته سرمايه گذاران بيشتري جهت انتخاب و همکاري با ايده‌ها، محصولات و طرح‌هاي برتر نوآوري و اربعين حضور دارند.

رويداد امسال در دو بخش ايده پردازي و فراخوان محصولات و خدمات فرهنگي انجام مي‌شود که به ايده هاي برتر جوايز ارزنده‌اي نظير ۵ ميليون تومان به گروه اول، ۳ ميليون تومان به گروه دوم و ۲ ميليون تومان به گروه سوم اهدا مي‌شود. براي صاحبان محصولات و برنامه‌هاي فرهنگي نيز فرصت ارائه به خيرين و سرمايه‌گذاران فرهنگي در نظر گرفته شده است.

اپليکيشن و نرم افزار، کالا و توليدات مذهبي و خدمات و برنامه هاي فرهنگي از جمله محورهاي نوآوري در اين رويداد استارتاپي است.

ستاد فناوريهاي نرم و هويت ساز معاونت علمي و فناري رياست جمهوري، مرکز رشد قرآني جهاد دانشگاهي،صندوق نوآوري و شکوفايي ،معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري تهران، فرهنگسراي رسانه و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي از حاميان اين رويداد هستند.

تعداد بازديد:266 آخرين تغييرات:97/07/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر