یکشنبه 5 خرداد 1398 - 21 رمضان 1440 - 26 مي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

خروج لژیونرها تاثیر منفی بر لیگ والیبال دارد/تیم‌ها دیر بسته شدند

اکبري در گفتگو با مهر:

خروج لژيونرها تاثير منفي بر ليگ واليبال دارد/تيم‌ها دير بسته شدند

سرمربي تيم واليبال سايپا ابراز اميدواري کرد تيم‌هايي که براي حضور در رقابت‌هاي ليگ اعلام آمادگي کردند بتوانند صددرصد در ليگ شرکت کنند.

پيمان اکبري در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره وضعيت تيم سايپا پيش از آغاز رقابت‌هاي ليگ برتر واليبال گفت: تيم سايپا در هفته‌هاي گذشته تقريبا تکميل شد، شرايط ليگ امسال به نحوي است که تقريبا ۸-۹ بازيکن تيم ملي از رقابت‌هاي ليگ داخلي خارج و لژيونر شدند. اين خود به خود مي‌تواند تاثير منفي بر عملکرد رقابت هاي ليگ داشته باشد.

او در ادامه افزود:  از طرفي ديگر ۶-۵ تيم که همه در يک سطح هستند در رقابت ها حضور دارند و همين مي تواند جذابيت مسابقات را افزايش دهد. همانطور که مي دانيد مشکلات اقتصادي وجود دارد و همين باعث شده تا هزينه براي باشگاه ها و تيم ها سنگين تر شود و همين يکي از دلايل دير بسته شدن تيم ها بود.

اکبري به حضور صدر در صد تيم‌ها در رقابت‌ها اشاره و خاطر نشان کرد: برخي از تيم ها هنوز يارگيري نکرده اند و حضور برخي ديگر در فاصله چند روز به آغاز مسابقات هنوز مشخص نيست. از نظر فدراسيون و سازمان ليگ ۱۴ تيم در مراسم قرعه کشي شرکت کرده اند اما مهم اين است که آيا اين تيم ها توان صددرصد حضور در ليگ را دارند يا خير؟

سرمربي تيم واليبال سايپا خاطرنشان کرد: نکته مهمتر ديگر اين است که اگر تيم ها توانستند در ليگ حاضر شوند آيا مي توانند تا پايان رقابت ها دوام بياورند؟ اينها ابهاماتي است که وجود دارد. اميدوارم هر کدام از تيم ها که اعلام آمادگي کردند هم به اهداف خود برسند و هم با توجه به تعهداتي که به شهر، بازيکنان، کادر فني، فدراسيون واليبال، سازمان ليگ و تيم خودشان دارند پابرجا بمانند. 

پيمان اکبري در پايان گفت: اميدوار هستم شرايطي به وجود بيايد که تيم‌ها بتوانند با کيفيت در رقابت‌هاي ليگ حضور داشته باشند و شاهد ليگ با کيفيتي باشيم.

تعداد بازديد:146 آخرين تغييرات:97/07/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر