یکشنبه 3 شهريور 1398 - 23 ذي الحجه 1440 - 25 آگوست 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اورژانس پیش بیمارستانی در مهرستان احداث می شود

فرماندار مهرستان:

اورژانس پيش بيمارستاني در مهرستان احداث مي شود

مهرستان - فرماندار مهرستان گفت: طي رايزني هاي انجام شده به زودي اورژانس پيش بيمارستاني در اين شهرستان احداث مي شود.

به گزارش خبرنگار مهر، با حضور فرماندار، بخشدار مرکزي , کارشناسان مرکز بهداشت و درمان شهرستان مهرستان جلسه کارگروه سلامت و امنيت غذايي در محل سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.

فرماندار مهرستان در اين جلسه اظهار داشت: پرداختن به مباحث سلامت و امنيت غذايي جامعه بسيار مهم و ارزشمند است زيرا دو نعمت سلامتي و امنيت را انسان تا وقتي از دست ندهد، قدر و ارزش آن ها را نمي داند.

وي افزود: همه مسئولين و خصوصا متوليان امر بايستي در جهت فراهم نمودن بستر و زمينه سلامت و امنيت غذايي خانواده ها بيش از پيش تلاش کنند.

محمد رفيع دهواري بيان داشت: ورود ما در کارگروه بهداشت و سلامت ورود جدي است، چرا که با سلامت مردم ارتباط مستقيمي دارد.

وي با اشاره به اينکه بيماري ايدز جداي از اهميت پزشکي، از نظر ابعاد اجتماعي از اهميت ويژه اي برخوردار است، تصريح کرد: بيماران ايدز را نبايد ترد کرد و به حاشيه راند زيرا آن ها نيازمند حمايت تمامي اقشار جامعه و مسئولين هستند.

فرماندار مهرستان تصريح کرد: همچنين طي رايزني هاي انجام شده به زودي اورژانس پيش بيمارستاني در شهرستان مهرستان احداث مي شود.

گفتني است، در اين جلسه گزارشي در خصوص آخرين وضعيت آلودگي به اچ آي وي و چالش هاي پيش رو جهت کنترل اين بيماري در دستور کار جلسه قرار گرفت و اعضاء در اين خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند.

محمد محمدي رئيس مرکز بهداشت مهرستان هم در اين جلسه با ارائه گزارشي بيان کرد: در کليه مدارس و ادارات آموزش هاي لازم در خصوص بيماري اچ اي وي در دستور کار قرار دارد.

تعداد بازديد:129 آخرين تغييرات:97/09/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر