یکشنبه 3 شهريور 1398 - 23 ذي الحجه 1440 - 25 آگوست 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

بیش از ۳هزار حلقه لاستیک بین رانندگان سیستان و بلوچستان توزیع شد

بيش از ۳هزار حلقه لاستيک بين رانندگان سيستان و بلوچستان توزيع شد

زاهدان - مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي سيستان و بلوچستان گفت: ۳هزار و ۷۸۷ حلقه لاستيک از مرداد ماه امسال تاکنون بين رانندگان اتوبوس و کاميون هاي برون شهري استان توزيع شده است.

به گزارش خبرگزاري مهر به‌نقل از روابط عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي سيستان و بلوچستان، علي خانقائي اظهار داشت: رسيدگي به مسائل، مشکلات و مطالبات رانندگان حمل و نقل جاده‌اي از دغدغه‌هاي اصلي مسئولان حوزه حمل و نقل محسوب مي شود.

مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي سيستان و بلوچستان تهيه اقلام مصرفي ناوگان نظير لاستيک را يکي از دغدغه‌هاي مهم رانندگان حمل و نقل جاده اي برشمرد و افزود: با توجه به نوسانات اخير در قيمت ها و شرايط ويژه اقتصادي، اين اداره کل به منظور رفع مشکل رانندگان فعال اين حوزه برنامه ريزي لازم براي تهيه و توزيع لاستيک مورد نياز آنان را در دستور کار قرار داده است که در اين راستا از مرداد ماه امسال تاکنون ۳ هزار و ۷۸۷ حلقه لاستيک از طريق صدور همين تعداد حواله بين متقاضيان استان توزيع شد. 

وي با اشاره به روند نام نويسي براي دريافت حواله لاستيک گفت: رانندگان حمل و نقل عمومي برون شهري سيستان و بلوچستان مي توانند با مراجعه به صنوف خود و يا ادارات راهداري و حمل و نقل جاده اي در شهرستان هاي فاقد صنف براي دريافت لاستيک مورد نياز اقدام کنند تا در صورت برخورداري از کارکرد مناسب و کارت هوشمند فعال ناوگان، حواله دريافت لاستيک براي آنان صادر شود.

خانقائي افزود: هم اينک حدود ۶ هزار دستگاه کاميون و اتوبوس برون شهري در سيستان و بلوچستان فعال است که بيش از پنج هزار دستگاه آن به حمل و نقل باري اختصاص دارد.

وي تعداد رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل جاده‌ اي سيستان و بلوچستان را ۱۲ هزار نفر عنوان کرد و ادامه داد: رانندگان حمل و نقل جاده اي مي‌توانند هرگونه انتقاد، نظر و شکايت خود را از طريق سامانه پيامکي ۳۰۰۰۱۴۱ و سامانه تلفن گوياي ۱۴۱ اين نهاد انعکاس دهند تا در کمترين زمان مورد رسيدگي قرار گيرد.

تعداد بازديد:135 آخرين تغييرات:97/09/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر