دوشنبه 16 تير 1399 - 14 ذي القعده 1441 - 6 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

بودجه دفاعی در سال ۹۸ افزایش خواهد داشت

نقوي حسيني در گفت‌وگو با مهر:

بودجه دفاعي در سال ۹۸ افزايش خواهد داشت

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: سعي مي‌کنيم با ارائه پيشنهادات و تعامل با دولت بودجه دفاعي کشور در سال ۹۸ افزايش پيدا کند.

سيد حسين نقوي حسيني در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به مطرح شدن شائبه‌هايي مبني بر امکان کاهش بودجه دفاعي در لايحه بودجه ۹۸ اظهار داشت: ما هنوز بودجه سال آينده را دريافت نکرده‌ايم اما طبق روال سال‌هاي گذشته، دولت سعي مي‌کند حداقل‌ها را در حوزه دفاعي در نظر گيرد اما متأسفانه دولت در تخصيص بودجه توجه چنداني به افزايش بنيه‌ دفاعي کشور ندارد.

وي با اشاره به اينکه البته کميسيون امنيت ملي مجلس همواره به انحاي مختلف اين مسئله را جبران مي‌کند، افزود: کميسيون امنيت ملي قطعاً پيشنهاداتي را براي افزايش بودجه دفاعي و تقويت بنيه دفاعي کشور ارائه مي‌دهد که اغلب اين پيشنهادات در کميسيون تلفيق به تصويب مي‌رسد.

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس تأکيد کرد: قطعاً در بررسي بودجه سال آينده، شرايط کشور به ويژه در زمينه دفاعي در نظر گرفته مي‌شود و با ارائه پيشنهادات و تعامل با دولت، سعي مي‌کنيم بودجه اين بخش افزايش پيدا کند.

نقوي حسيني با تأکيد بر ضرورت رسيدگي به پرسنل دفاعي کشور خاطرنشان کرد: همچنين بازنشستگان نيروهاي مسلح چندين سال است که انتظار همسان‌سازي حقوق بازنشستگان را مطرح مي‌کنند که اين مسئله علي‌رغم مصوبات سال‌هاي گذشته مجلس عملياتي نشده است که اين مسئله را هم مورد پيگيري جدي قرار مي‌دهيم.

تعداد بازديد:239 آخرين تغييرات:97/09/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر