یکشنبه 3 شهريور 1398 - 23 ذي الحجه 1440 - 25 آگوست 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

جلالی؛ طلسم شکنی یا پیاده شدن از پیکان؟

هفته پانزدهم ليگ برتر؛

جلالي؛ طلسم شکني يا پياده شدن از پيکان؟

در تنها ديدار امروز مربوط به هفته پانزدهم ليگ برتر، تيم فوتبال پيکان در ورزشگاه خانگي‌اش ميزبان نساجي خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، تيم فوتبال پيکان و مجيد جلالي گرچه آغاز نسبتا خوبي در ليگ داشتند، اما هفته‌هاست که با پيروزي بيگانه هستند.

پيکان بعد از ۴ شکست پي در پي مقابل سپاهان، فولاد، پارس جنوبي و تراکتورسازي، طلسمي به بلنداي ۶ هفته پيروز نشدن را با خود يدک مي‌کشد. آخرين پيروزي اين تيم به هفته هشتم و ديدار خانگي آنها مقابل سپيدرود باز مي‌گردد.

نساجي بر خلاف پيکان، ليگ را خيلي خوب آغاز نکرد اما رفته رفته شرايط اين تيم به مراتب بهتر شد و حالا از حاشيه امنيت نسبتا مناسبي در جدول برخوردار هستند.

شاگردان نکونام که اولين سال حضور در ليگ برتر را تجربه مي‌کنند، در آستانه هفته پاياني نيم فصل نخست با ۱۳ امتياز در رده دوازدهم قرار گرفته‌اند. نساجي در صورت پيروزي برابر پيکان و در بهترين حالت ممکن، شايد بتواند به نيمه اول جدول راه يابد.

ناکامي‌هاي دنباله دار مجيد جلالي با پيکان، نارضايتي مديران باشگاه را از شرايط اين تيم در بر داشته و هيچ بعيد نيست اگر جلالي طلسم ناکامي‌هاي نيم فصلش را مقابل نکونام و نساجي نشکند، بعيد نيست در تعطيلات نيم فصل از پيکان پياده شده تا هدايت اين تيم در نيم فصل دوم به فرد ديگري سپرده شود. 

ديدار دو تيم پيکان و نساجي از ساعت ۱۵:۱۵ روز پنجشنبه ۱۵ آذر به ميزباني پيکان در شهر قدس برگزار مي‌شود.

تعداد بازديد:124 آخرين تغييرات:97/09/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر