یکشنبه 3 شهريور 1398 - 23 ذي الحجه 1440 - 25 آگوست 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استقلال با کمترین تغییرات به مصاف سپیدرود می‌رود

استقلال با کمترين تغييرات به مصاف سپيدرود مي‌رود

تيم فوتبال استقلال در حالي آخرين بازي نيم فصل خود را برابر سپيدرود برگزار مي‌کند که هنوز يک بازي معوقه از هفته دوازدهم با پديده دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، آبي پوشان تهران بعد از آن که در هفته سيزدهم موفق شدند استقلال خوزستان را در اهواز شکست دهند، هفته چهاردهم نتيجه اي خوب در ورزشگاه آزادي گرفتند و موفق شدند صنعت نفت را با ۳ گل مغلوب کنند. شفر تيمش را بعد از آن پيروزي آماده يک ديدار سخت با سپيدرودي مي کند که در هفته هاي اخير بهتر از ابتداي فصل بازي مي کند و نتيجه مي گيرد.

به نظر مي رسد سرمربي آلماني آبي پوشان بعد از آزمون و خطاهاي بسيار، رفته رفته ترکيب دلخواهش را شناخته و توانسته تا حدودي تيمش را به هارموني لازم برساند. آبي ها حالا قدري بهتر و روانتر از ابتداي فصل بازي مي کنند و ايجاد تغييرات در ترکيب اين تيم نمي تواند چندان منطقي باشد.

بديهي است که شفر تيمش را براي ديدار با سپيدرود با همان شيوه و حتي المقدور با همان نفراتي راهي ميدان کند که در مقابل صنعت نفت به ميدان فرستاده بود. قانوني نانوشته در فوتبال مي‌گويد «به ترکيب برنده نبايد دست زد» و بعيد است شفر با زير پا  گذاشتن اين قانون نانوشته به ترکيب برنده تيمش دست بزند. 

آبي پوشان مقابل صنعت نفت با سيستم پايه ۱-۴-۱-۴ و با مهدي رحمتي، فرشاد محمدي مهر، روزبه چشمي، محمد دانشگر، ميلاد زکي پور، علي کريمي، فرشيد باقري، فرشيد اسماعيلي، طارق همام، وريا غفوري و روح الله باقري بازي را شروع کردند و از نيوماير، صيادمنش و تيموري هم در جريان بازي استفاده کردند.

تعداد بازديد:119 آخرين تغييرات:97/09/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر