یکشنبه 3 شهريور 1398 - 23 ذي الحجه 1440 - 25 آگوست 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نیروهای جدید وارد جبهه ایستادگی می‌شوند

کنعاني مقدم در گفتگو با مهر:

نيروهاي جديد وارد جبهه ايستادگي مي‌شوند

دبير سياسي جبهه ايستادگي از کادرسازي جديد در جبهه متبوعش خبر داد و گفت: ما در جبهه به دنبال آن هستيم که کادرهاي جديد و تازه نفس وارد کنيم.

حسين کنعاني مقدم دبير سياسي جبهه ايستادگي در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به اين سوال که آيا اصولگرايان در عرصه سياسي با سازوکار و آرايش جديد وارد عرصه خواهند شد؟ گفت: جوان گرايي به عنوان يک اصل در بدنه اصولگرايي محسوب مي شود و بايد قبول کنيم تا کنون در اين زمينه کوتاهي کرده ايم، البته پيرامون نواصولگرايي هم که مدت ها است در فضاي سياسي کشور مطرح شده ابهاماتي وارد است.

وي با بيان اينکه اگر قرار است اصول را  تغيير دهيم خطا مرتکب شده ايم چون بايد در  تاکتيک ها و روش ها نوگرايي داشته باشيم، افزود: کساني که به فکر تغيير در اصول هستند بايد روش و روند جديدي را لحاظ کنند.

دبير سياسي جبهه ايستادگي تصريح کرد: با ابهاماتي که جلوي نواصولگرايي قرار گرفته نمي توان آن را جايگزيني براي اصولگرايي دانست؛ سوال اين است اگر شيوه و روش جديد محسوب مي شود چرا اسم آن را نو اصولگرايي گذاشته اند؟

کنعاني مقدم همچنين در خصوص فعاليت هاي جبهه ايستادگي، گفت: ما در جمنا و کميته هاي آن حضور پيدا کرده ايم و در آنجا هم بحث هاي مختلفي مطرح شده است اما جمنا ترجيح داده چراغ خاموش فعاليت کند.

وي درباره اينکه آيا در انتخابات ۹۸ در قالب ائتلاف اصولگرايان وارد عرصه انتخابات خواهيد شد؟، افزود: ما هم در حزب سبز و هم در جبهه ايستادگي معتقديم اگر سازوکار قبلي بخواهد تکرار شد ما از آن خارج مي شويم.

عضو جبهه ايستادگي همچنين از کادرسازي جديد در جبهه متبوعش خبر داد و گفت: ما در جبهه به دنبال آن هستيم که کادرهاي جديد و تازه نفس وارد کنيم تا در کنار آنها از نيروهايي که در سياست استخوان خورد کرده اند استفاده کنيم، البته اقدام ما بدين معني نيست که مي خواهيم از نو شروع کنيم بلکه استمرار فعاليت هاي گذشته را مد نظر داريم.

تعداد بازديد:134 آخرين تغييرات:97/09/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر