دوشنبه 6 خرداد 1398 - 22 رمضان 1440 - 27 مي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تهران میزبان چهاردهمین دوره کاراته جام ایران زمین

تهران ميزبان چهاردهمين دوره کاراته جام ايران زمين

با موافقت فدراسيون کاراته چهاردهمين دوره رقابتهاي بين المللي جام ايران زمين به مدت دو روز در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اين دوره از مسابقات در دو بخش مردان و زنان طي روزهاي ۲۲ و ۲۳ آذرماه به صورت مجزا در دو سالن شهيد افراسيابي رقابتهاي مردان و معلم رقابتهاي بخش بانوان و در تمامي رده هاي سني با حضور کاراته کاهايي داخلي و خارجي برگزار خواهد شد. 

براي حضور در اين دوره از مسابقات کشورهاي کره جنوبي، گرجستان، ارمنستان، عراق، پاکستان، آذربايجان و ترکيه اعلام آمادگي کرده اند. از کشورمان نيز کاراته کا در رده هاي سني نوجوانان، جوانان، زير ۲۱ سال و بزرگسالان حضور خواهند داشت. 

قبل از آغاز اين رقابتها يک دوره سمنيار مربيگري و آموزشي برگزار خواهد شد که اميرولدخاني عضو پيشين تيم ملي و مربي فعلي آلمان، مسعود رهنما عضو کميته فني فدراسيون جهاني، ذبيح الله پورشيب سرگروه تيم ملي کاراته و احمد صافي تدريس آن را برعهده دارند. 

قرار است در اين مسابقات علي مسکيني، هامون درفشي پور، بهمن عسگري، ذبيح الله پورشيب و سجاد گنج زاده به عنوان اعضاي تيم ملي در روز پاياني به نفرات برتر اوزان ۶۰- تا ۸۴+ کيلوگرم مبارزه کنند. 

رقابتهاي بين المللي ايران زمين قديمي ترين و با ثبات ترين تورنمنت بين المللي کاراته در ايران است که همه ساله به همت احمد صافي و همکاري فدراسيون کاراته برگزار مي شود. 

تعداد بازديد:84 آخرين تغييرات:97/09/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر