دوشنبه 6 خرداد 1398 - 22 رمضان 1440 - 27 مي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حضور کفاشیان در کمیته فوتسال/ حرکت برخلاف تصمیم تاج

با وجود اتمام مهلت بازنشستگان؛

حضور کفاشيان در کميته فوتسال/ حرکت برخلاف تصميم تاج

نايب رئيس فدراسيون فوتبال و رئيس کميته فوتسال امروز در محل کار خود حاضر شد تا به جلساتش رسيدگي کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهلت حضور بازنشستگان در مناصب اجرايي و دولتي کشور در تاريخ ۱۵ آذرماه به اتمام رسيد، ولي بحث حضور بازنشستگان در ورزش و به خصوص فوتبال همچنان پيچيدگي هاي خودش را دارد.

مهدي تاج رئيس فدراسيون فوتبال از روز پنجشنبه گذشته در فدراسيون حاضر نشده و همچنان منتظر است تا وضعيت خودش و چند عضو بازنشسته هيات رئيسه از جمله علي کفاشيان، رئيس کميته و سازمان ليگ فوتسال، مشخص شود.

هرچند تاج از حضورش در فدراسيون خودداري کرده و محمدرضا ساکت دبير کل فوتبال هم از سمتش استعفا داده است اما علي کفاشيان نايب رئيس اول فدراسيون امروز شنبه هم در کميته فوتسال حاضر شده است.

کفاشيان با وجود اتمام مهلت حضور بازنشستگان در مناصب دولتي، امروز با حضور در ساختمان کميته فوتسال به جلسات از پيش تعيين شده اش رسيده است.

وي پيش از ظهر امروز همچنين قرار است در جلسه اي، المپياد استعدادهاي برتر را بررسي کند.

از سوي ديگر، کاظم سليماني دبير سازمان ليگ فوتسال هم امروز در کميته فوتسال حضور داشت اما عباس ترابيان رئيس کميته فني و توسعه فوتسال که او هم بازنشسته است و به تازگي از دوره هاي آموزشي فوتسال در امارات بازگشته، امروز در محل کار خود حضور ندارد.

حضور کفاشيان در کميته فوتسال در شرايطي رخ داده است که وي معتقد است سازمان ليگ يک نهاد دولتي نيست و از بودجه هاي دولتي هم استفاده نمي کند به همين علت حضورش در اين پست منافاتي با قانون منع به کارگيري بازنشستگان ندارد.

تعداد بازديد:90 آخرين تغييرات:97/09/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر