دوشنبه 6 خرداد 1398 - 22 رمضان 1440 - 27 مي 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مراسم گرامیداشت روز دانشجو در مهرستان برگزار شد

مراسم گراميداشت روز دانشجو در مهرستان برگزار شد

مهرستان - آيين گراميداشت روز دانشجو با حضور مسئولان در شهرستان مهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت ۱۶ آذر مراسم گراميداشت روز دانشجو با حضور فرماندار، اعضاي شوراي اداري، اساتيد و دانشجويان در محل سالن آموزشکده فني و حرفه اي سما شهرستان مهرستان برگزار شد.

فرماندار مهرستان در حاشيه اين مراسم با گراميداشت روز دانشجو و محکوم کردن حادثه تروريستي اخير چابهار اظهار داشت: موثرترين و پوياترين قشري که بيشترين تاثير در انقلاب اسلامي را داشته است دانشجويان بودند.

وي با اشاره به اينکه ۱۶ آذر يک روز تاريخي و ماندگار در اذهان مردم ايران است، گفت: در اين روز دانشجوياني که براي دفاع از حيثيت، استقلال و آزادي کشور در محيط دانشگاه جمع شده بودند به بهانه هاي واهي از جمله تمسخر نظاميان مورد هجوم ايادي رژيم پهلوي قرار گرفتند و ۳ تن از بهترين فرزندان اين مملکت که هيچ هدفي غير از پرورش تفکر انقلابي و آزادي خواهي نداشتند به شهادت رسيدند.

محمد رفيع دهواري بيان داشت: در طول تاريخ، دانشگاهيان به عنوان قشر فرهيخته سعي در حفظ استقلال دانشگاه ها و به تبع آن استقلال و سربلندي کشور داشته اند .

حجت الاسلام رشيدي معاون اداره تبليغات اسلامي شهرستان ايرانشهر نيز در اين مراسم گفت: پيوند قشر دانشجو با انقلاب و دستاوردهاي انقلاب با حمايت دانشجويان انتظار امروز جامعه است که بايد مورد بررسي قرار گيرد.

وي عنوان کرد: انتظاري که جامعه و ما از دانشجويان داريم اين است که دانشجو بايد نگاهي متفاوت به مسائل  پيرامون خود داشته باشد.

اين مسئول ادامه داد: دانشجويان قشر آينده اين مرز و بوم هستند، دانشجوي موفق کسي است درس بخواند و علم بياموزد.

گفتني است، در پايان اين مراسم از اساتيد ، دانشجويان ممتاز ، هنرمندان  و خبرنگار خبرگزاري مهر تجليل به عمل آمد.

تعداد بازديد:98 آخرين تغييرات:97/09/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر