پنج شنبه 26 تير 1399 - 24 ذي القعده 1441 - 16 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

اصل انقلاب اسلامی خودباوری و استقلال‌طلبی است

سردار غيب‌پرور:

اصل انقلاب اسلامي خودباوري و استقلال‌طلبي است

رئيس سازمان بسيج مستضعفين مديريت جهادي و خودباوري را موجب پيشرفت دانست و گفت: اصل انقلاب اسلامي خودباوري و استقلال طلبي است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسين غيب‌پرور رئيس سازمان بسيج مستضعفين در نشست مديران دانش و پژوهش نيروهاي مسلح اظهار داشت: پيام اين جلسه خودباوري و انسجام نيروهاي مسلح و ملت ايران است.

وي با بيان اينکه انقلاب اسلامي موجب انسجام و وحدت جامعه ما شد، افزود: مديريت جهادي و خودباوري موجب پيشرفت مي‌شود؛ در واقع اصل انقلاب اسلامي خودباوري و استقلال طلبي است.

سردار غيب پرور در ادامه با اشاره به دوران دفاع مقدس گفت: خودباوري ديني در دفاع مقدس موجب شد که ملت ايران بعد از قرن‌ها از يک جنگ سربلند بيرون بيايند و ملت ما تا قرن‌ها به اين خودباوري و ايستادگي افتخار مي‌کنند و اگر در عرصه هاي مختلف اين خودباوري وجود داشته باشد، قطعا موفق خواهيم بود.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين در ادامه تصريح کرد: دانشمندان و نخبگان ما اگر جوهره خودباوري را حفظ کنند هيچ‌کس بر ما پيروز نمي‌شود. ما به عنوان مسئولان نيروهاي مسلح وظيفه برطرف کردن موانع از سر راه نخبگان را داريم و نخواهيم گذاشت فعالين اين عرصه دچار کسالت شوند.

وي با بيان اينکه بسيج براي نخبگان علمي کشور برنامه دارد، افزود: در بسيج با يک اقيانوس از فکر و دانش وانسان‌هاي مومن، انقلابي و دانشمند مواجه هستيم و اگر قادر به حمايت از اين افراد نباشيم دچار خسران بزرگي شده‌ايم. از مسئولان سازمان بسيج علمي مي‌خواهم موضوع حمايت از نخبگان را به عنوان مهمتزين وظيفه مورد توجه قرار دهند.

تعداد بازديد:239 آخرين تغييرات:97/09/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر