چهارشنبه 20 آذر 1398 - 14 ربيع الثاني 1441 - 11 دسامبر 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

هوانیروز ارتش بر مرزهای دانش و تخصص حرکت می کند

امير قرباني:

هوانيروز ارتش بر مرزهاي دانش و تخصص حرکت مي کند

فرمانده هوانيروز ارتش گفت: امروز هوانيروز ارتش بر مرزهاي دانش و تخصص حرکت مي کند و البته پيشرفت هاي رزمي و تکنولوژيکي ما بايد در پروژه هاي زودبازده ۵ ساله تعريف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امير سرتيپ يوسف قرباني فرمانده هوانيروز ارتش در اولين همايش تخصصي نخبگان هوانيروز و شرکت هاي دانش بنيان حوزه هاي تحقيقات صنعتي هوانوردي و با رويکرد بالگردي که صبح امروز (شنبه) در ستاد هوانيروز برگزار شد، اظهارداشت: هوانيروز نامي آشنا براي همه ملت ايران است. هوانيروز قبل از انقلاب هم با حضرت امام خميني (ره) ارتباط داشت و بعد از پيروزي انقلاب اسلامي در مواقع مختلف مانند جنگ تحميلي، زلزله و بلايايي طبيعي با حضور به موقع و تاثير گذار توانست سربلند و رو سفيد باشد. امروز نيز بر مرزهاي دانش و لبه صنعت دنيا حرکت مي کند.

قرباني گفت: اين همايش در راستاي ايجاد تعامل با شرکت هاي دانش بنيان، نخبگان دانشگاهي و شناسايي جوانان مستعد برگزار شده است، هوانيروز قصد دارد تا با کمک شما عزيزان و با هم افزايي و در اختيار قرار دادن تجربيات، براي تهديدات نوين منطقه و فرامنطقه اي بازي جنگ طراحي کند و همواره آمادگي رزمي خود را ارتقا دهد.

فرمانده هوانيروز ارتش ادامه داد: امروز هوانيروز ارتش بر مرزهاي دانش و تخصص حرکت مي کند و البته ما نبايد به اين پيشرفت ها بسنده کنيم.

وي تصريح کرد: بايد با در نظر گرفتن توانمندي هاي روز دنيا پيش برويم، يعني بايد ببينيم بالگردهاي روز دنيا همچون کاموف ۵۲ و آپاچي از چه فناوري ها و سامانه هايي برخوردارند و سامانه هايي مدرن تر از آنها را طراحي و بر روي بالگردهايمان نصب کنيم. البته پيشرفت هاي رزمي و تکنولوژيکي ما بايد در پروژه هاي زودبازده ۵ ساله تعريف شود.

ادامه دارد...

تعداد بازديد:185 آخرين تغييرات:97/09/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر