پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 16 شوال 1440 - 20 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تظاهرات فلسطینی‌ها علیه وزیر خارجه بحرین

تظاهرات فلسطيني‌ها عليه وزير خارجه بحرين

فلسطيني ها با برگزاري تظاهرات در اعتراض به حمايت اخير وزير خارجه بحرين از رژيم صهيونيستي خواستار برکناري او شدند.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از العالم، فلسطيني ها با برگزاري تظاهرات در غزه خواستار برکناري «خالد بن احمد آل خليفه» وزير خارجه بحرين شدند.

فعالان فلسطيني بنر بزرگي در چهار راه «السرايا» در مرکز شهر غزه نصب کردند که در آن وزير خارجه بحرين به عنوان «متولّي فروش قدس» معرفي شده است.

اين حرکت در اعتراض به اظهارات اخير وزير خارجه بحرين در مورد شهر اشغالي قدس و حمايت او از به رسميت شناخته شدن آن از سوي استراليا به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي صورت مي گيرد.

در قسمت راست اين بنر عبارت «سرنگون باد وزير خارجه بحرين، پدرخوانده فروش قدس» به همراه عکس او که پرچم رژيم صهيونيستي روي سرش نقاشي شده ديده مي شود. در قسمت چپ بنر نيز تصوير قبة الصخره و پرچم فلسطين به تصوير کشيده شده و بر روي آن عبارت «قدس پايتخت ابدي فلسطين» نوشته شده است.

خالد بن احمد آل خليفه اخيرا از تصميم استراليا براي به رسميت شناختن قدس غربي به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي دفاع کرده و گفته بود اين اقدام تأثيري بر تشکيل کشور فلسطين به مرکزيت قدس شرقي ندارد.

گروه هاي مقاومت فلسطين اين موضع وزير خارجه بحرين را اهانت به قطعنامه اتحاديه عرب در محکوميت اقدام استراليا توصيف کرده و اين گونه موضع گيري ها را تلاشي براي قانوني جلوه دادن عادي سازي و برقراري روابط با رژيم صهيونيستي دانستند.

تعداد بازديد:152 آخرين تغييرات:97/10/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر