سه شنبه 23 مهر 1398 - 16 صفر 1441 - 15 اكتبر 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

عملیات قایق‌های تندرو نیروهای ویژه سپاه در سواحل خلیج فارس

در رزمايش پيامبراعظم (ص) ۱۲ انجام شد؛

عمليات قايق‌هاي تندرو نيروهاي ويژه سپاه در سواحل خليج فارس

در مرحله نهايي رزمايش پيامبر اعظم(ص) ۱۲، تکاوران و نيروهاي ويژه سپاه با قايق‌هاي تندرو سپاه وارد ساحل خليج فارس شده و به مواضع دشمن فرضي حمله کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامي مهر به منطقه عمومي رزمايش پيامبر اعظم ۱۲، در مرحله نهايي رزمايش پيامبر اعظم(ص) ۱۲ نيروي زميني سپاه که از صبح امروز (شنبه ۱ دي ماه) با شعار «نمايش اقتدار و امنيت پايدار در سايه وحدت ملي و ظرفيت سازي هاي نوين دفاعي»، در منطقه عمومي خليج فارس در حال برگزاري است، تکاوران و نيروهاي ويژه سپاه با قايق هاي تندرو سپاه وارد ساحل شده و به مواضع دشمن فرضي حمله کردند.

اين رزمايش که از ۲۴ آذر ماه در تهران و اصفهان آغاز شده از سلسله رزمايش هاي ابلاغي و ساليانه نيروي زميني سپاه است که يگان‌هاي برگزيده نيرو اعم از واکنش سريع، نيروي مخصوص و تکاوري، پهپادهاي رزمي و شناسايي، بالگردهاي هجومي، ترابري و بارريز، جنگال، مکانيزه، واحدهاي مهندسي و تخريب، سيستم‌هاي کنترل و فرماندهي و ناو تيپ ذوالفقار منطقه يکم نيروي دريايي سپاه در آن حضور دارند.

اين رزمايش در دو مرحله انجام مي شود که در مرحله اول ابتدا از شناورهاي مردمي براي پوشش استفاده مي‌شود و پس از آن غواص‌ها عمليات خود را عليه مواضع دشمن فرضي شروع کردند.

تعداد بازديد:196 آخرين تغييرات:97/10/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر