پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 16 شوال 1440 - 20 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دو بازیکن باید زودتر از استقلال می رفتند/ امیدواریم شفر درس بگیرد

يک پيشکسوت با مهر مطرح کرد؛

دو بازيکن بايد زودتر از استقلال مي رفتند/ اميدواريم شفر درس بگيرد

پيشکسوت تيم فوتبال استقلال ابراز اميدواري کرد سرمربي اين تيم در جذب بازيکنان باکيفيت درس گرفته باشد و ديگر بازيکناني مثل دو خارجي نيم فصل اول را جذب نکند.

حسين ترابپور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در ارزيابي عملکرد تيم ها در نيم فصل اول ليگ هجدهم اظهار داشت: خوشبختانه ليگ امسال نسبت به فصل گذشته روند بهتري داشت، تيم‌ها با قدرت کارشان را شروع کردند، برنامه‌ريزي دقيقي داشتند و اعتقاد دارم پس از سال‌ها شاهد تماشاي يک ليگ خوب بوديم.

وي تأکيد کرد: حضور بالاي جدول تيم‌هايي چون پديده، سپاهان و تراکتورسازي نشان‌دهنده آن است که ليگ ما پيشرفت داشته و وقتي مشاهده مي‌کنيم سه تيم بالاي جدول، همگي هم‌امتياز هستند، اين مسئله بر آن تأکيد مي‌کند که قدرت ليگ بين تيم‌ها تقسيم شده و همه به دنبال کسب قهرماني هستند.

پيشکسوت تيم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: تفاضل گل باعث شده تا سه تيم در رده‌هاي اول تا سوم جدول قرار بگيرند و اميدوارم اين حساسيت تا پايان فصل ادامه داشته باشد تا شاهد ليگ جذاب‌تري در فوتبال کشورمان باشيم.

ترابپور در مورد عملکرد استقلال در نيم فصل اول افزود: در ابتداي فصل آبي‌پوشان شرايط خوبي نداشتند، رفتن چند بازيکن و مصدوم شدن تعدادي ديگر و عدم هماهنگي بازيکنان با هم باعث شد تا استقلال امتيازات زيادي را از دست بدهد اما خوشبختانه بالاخره وينفرد شفر در اواخر فصل ترکيب اصلي خود را شناخت و توانست با ترکيب اصلي، چند بازي پياپي را با پيروزي به پايان برساند و اگر اشتباه فاحش داور ديدار پديده برابر استقلال نبود، مطمئناً آبي‌پوشان در حال حاضر بايد يک رتبه در جدول بالاتر مي‌بودند.

وي درباره اعتراض تيم‌ها به قضاوت داوران در هفته‌هاي اخير گفت: متأسفانه در اين هفته‌هاي اخير هيچ تيمي به اندازه استقلال از داوري متضرر نشد، البته ساير تيم‌ها هم به اين مشکل برخوردند و همگي نسبت به اين مسئله اعتراض داشتند چه تيم‌هايي که پيروز مي‌شدند و چه تيم‌هايي که شکست مي‌خوردند اما به قول معروف مگر مي‌شود يک اشتباه را چند بار تکرار کرد؟ ولي متأسفانه داوري براي استقلال تکرار اشتباهات بود و اعتقاد دارم آبي‌پوشان ۱۰ امتياز را به راحتي به دليل قضاوت‌هاي اشتباه داوران از دست دادند؛ ديدار برابر سپاهان، پديده، پيکان و سايپا، شاهکار اشتباهات داوري براي استقلال بود.

ترابپور با انتقاد از عملکرد کميته داوران تصريح کرد: برنامه کميته داوران براي داوراني که اشتباه مي‌کنند، چيست؟ آيا تنها با يک جريمه و يک محروميت، مي‌توان همه چيز را تمام شده تلقي کرد؟ حالا چه کسي جوابگوي امتيازات از دست رفته‌ي استقلال خواهد بود و آيا کميته داوران اين امتيازات را به آبي‌پوشان بازخواهد گرداند؟ مطمئناً چنين اتفاقي رخ نخواهد داد ولي اين استقلال است که از اين بابت متضرر شده و مشخص نيست که چه کسي بايد تاوان اين اشتباهات را پس بدهد.

وي درباره فسخ قرارداد دو بازيکن خارجي استقلال افزود: نيوماير و الحاجي‌گرو بايد زودتر از اينها از استقلال جدا مي‌شدند، سطح فوتبال آنها در اندازه‌هاي فوتبال ما و تيم استقلال نبود؛ البته اين دو با نظر شفر آمدند اما عملکرد خوبي نداشتند و اميدوارم سرمربي استقلال از اين اشتباه درس گرفته باشد و براي جذب بازيکنان خارجي، وسواس بيشتري به خرج داده تا اين‌چنين پول استقلال از بين نرود.

ترابپور در پايان در پاسخ به اين سؤال که ارزيابي شما از نيم فصل دوم ليگ چه خواهد بود؟ خاطرنشان کرد: با رشدي که ليگ هجدهم داشته، اميدوارم شاهد ديدارهايي جذاب، تماشاگرپسند و از لحاظ فني، بسيار خوب باشيم زيرا با اين سيستم فوتبال، هواداران بيشتري به ورزشگاه مي‌آيند و بر جذابيت‌هاي بازي بيشتر افزوده مي‌شود.

تعداد بازديد:145 آخرين تغييرات:97/10/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر