چهارشنبه 5 تير 1398 - 22 شوال 1440 - 26 ژوئن 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

حضور ۱۲۶۰ نفر در دوره آموزش کارگزاران فرهنگی حج

مدير آموزش بعثه مقام معظم رهبري خبر داد؛

حضور ۱۲۶۰ نفر در دوره آموزش کارگزاران فرهنگي حج

مدير آموزش بعثه مقام معظم رهبري از برگزاري دوره آموزش کارگزاران فرهنگي حج، عمره و عتبات با حضور يک هزار و ۲۶۰ نفر خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر،  حجت‌الاسلام حميد احمدي مدير آموزش بعثه مقام معظم رهبري از برگزاري دوره دوم آموزش کارگزاران فرهنگي حج، عمره و عتبات عاليات در قم خبر داد.

وي با اشاره به‌شرط قبولي در دوره‌هاي آموزشي بدو خدمت براي اعزام کارگزاران فرهنگي کاروان‌ها به حج، عمره و عتبات عاليات، گفت: دوره دوم آموزش کارگزاران فرهنگي حج و عتبات عاليات در سال ۱۳۹۷، از آبان با ثبت‌نام يک هزار و ۵۵۰ نفر از واجدان شرايط و معرفي‌شدگان از مديريت جذب و سازماندهي، در سامانه آموزش مجازي بعثه مقام معظم رهبري به نشاني http://amoozeshbeseh.ir آغاز و هم‌اينک در حال برگزاري است.

مدير آموزش بعثه مقام معظم رهبري افزود: اين دوره شامل آموزش‌هاي بدو خدمت و ضمن خدمت و تکميلي ويژه کارگزاران فرهنگي حج، عمره و عتبات عاليات اعم از روحانيان، معين، معينه‌ها و مداحان کاروان‌ها است.

وي همچنين با اشاره به برگزاري دوره‌هاي آموزشي به صورت الکترونيکي، از فعال‌سازي و بارگذاري بسته‌هاي الکترونيکي در برخي دروس دوره‌ها و همچنين برگزاري کلاس‌هاي برخط (آنلاين) براي دروس خبر داد که در حال حاضر در حال برگزاري است.

احمدي گفت: در اين دوره بيش از يک هزار و ۲۶۰ نفر از روحانيان و مداحان براي شرکت در دوره‌هاي آموزشي بدو خدمت و تکميلي عتبات عاليات و همچنين ۲۹۰ نفر در دوره‌هاي آموزشي بدو خدمت و ضمن خدمت حج و عمره ثبت‌نام و انتخاب واحد کردند که پس از طي دوره، در آزمون‌هاي پاياني شرکت مي‌کنند و در صورت دريافت حدنصاب لازم و اتمام فرآيند آموزش، پرونده آنها به مديريت جذب و سازماندهي جهت طي مراحل اعزام ارسال مي‌شود.

تعداد بازديد:143 آخرين تغييرات:97/10/03
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر