پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 16 شوال 1440 - 20 ژوئن 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در دانشگاه سیستان وبلوچستان برگزار شد

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دي در دانشگاه سيستان وبلوچستان برگزار شد

زاهدان - مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دي با حضور سيد حسن عباسي رئيس انديشکده يقين در تالار فردوسي دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دي امشب با حضور سيد حسن عباسي رئيس انديشکده يقين در تالار فردوسي دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار شد.

حسن عباسي در اين مراسم با گراميداشت حماسه ۹ دي اظهار داشت: مردم هر جامعه اي بايد فتنه‌هاي زمان خود را به خوبي بشناسند تا جامعه اي بالنده را رقم بزنند.

وي افزود: اگر ملت ما در جريان ۸ سال دفاع مقدس توانست مردانه از انقلاب و اسلام دفاع کند در جريان فتنه سال ۸۸ و خصوصا در روز ۹ دي هم در جنگ نرم در مقابل فتنه‌هاي دشمنان ايستادگي کرد.

وي با اشاره به اينکه وقايع سال ۸۸ هيچ ربطي به موضوع انتخابات نداشت، ادامه داد: قطعا موضوع فتنه و فتنه شناسي بخشي از زندگي ديني ماست و اگر ما فتنه شناس نباشيم غافلگير خواهيم شد.

رئيس انديشکده يقين با تاکيد بر اينکه فتنه شناسي در زندگي ائمه و بزرگان دين يک اصل بود، گفت: فتنه زماني رخ مي‌دهد که منکر و باطل خود را شبيه حق در مي‌آورد از همين رو بازخواني فتنه ها يک اصل است.

وي با اشاره به اينکه فتنه ها هيچ وقت پايان پيدا نمي کند، بيان داشت: فتنه جديدي با دو محور در پيش است که در واقع اتاق فکر اين فتنه همان افراد فتنه ۸۸ هستند.

عباسي افزود: در فتنه جديد دو محور مدنظر است که يکي القاي اين تفکر است که رياست جمهوري، مجلس و شوراها اختياري ندارند در حالي که طبق قانون اساسي بيشترين اختيارات را قوه مجريه، قوه مقننه و قوه قضائيه را در کشور دارند.

وي ادامه داد: محور دوم هم هدف قرار دادن نظارت استصوابي است که اين موضوع را مدت هاست که از طريق رسانه ها و فضاي مجازي در کشور دنبال مي کنند.

رئيس انديشکده يقين بااشاره به اينکه در سال ۹۸ فتنه عظيمي در راه است، تصريح کرد: البته حتما با هوشياري ملت و نيروهاي انقلابي اين فتنه نيز به جايي نخواهد رسيد و به کمک پروردگار براي هميشه تفکر ليبرال از کشور برچيده مي شود.

وي تاکيد کرد: البته جوانان ما بايد هميشه هوشيار باشند و بازخواني فتنه هاي قبلي آمادگي لازم براي برخورد با فتنه هاي جديد را در خود ايجاد کنند.

تعداد بازديد:151 آخرين تغييرات:97/10/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر