چهارشنبه 5 تير 1398 - 22 شوال 1440 - 26 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

شوک به هواداران تراکتورسازی/ تقوی از سمت خود استعفا داد

شوک به هواداران تراکتورسازي/ تقوي از سمت خود استعفا داد

تبريز- سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي با ارسال نامه اي به رئيس هيات مديره اين باشگاه از سمت خود کناره گيري کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقوي سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي با انتشار يک پست در صفحه شخصي خود و ارسال نامه اي به رئيس هيات مديره اين باشگاه از سمت خود کناره گيري کرد.

متن نامه استعفاي تقوي به شرح ذيل است؛

جناب آقاي عباس الياسي

با عرض ادب و احترام

عطف به درخواست مکتوب اينجانب براي تشکيل جلسه مشترک و مشخص شدن وضعيت ادامه همکاري با باشگاه بزرگ تراکتور، تعيين وضعيت منوط به مذاکره با مالک محترم باشگاه شد که تاکنون نتيجه‌اي نداشته است.

به نظر مي‌رسد هدف باشگاه انتخاب فرد ديگري به عنوان سرمربي است و حضور اينجانب و نتايج نيم‌فصل اول مسئولان باشگاه را در معذوريت اخلاقي قرار داده است؛ لذا با توجه به عهدي که با مالک محترم باشگاه داشته‌ام و همچنين اين نکته که نبايد بيش از اين بلاتکليفي (به دليل عدم تثبيت وضعيت اينجانب) باشگاه تراکتور را تحت‌الشعاع قرار دهد، با استعفاي خود شرايط را براي انتخاب سرمربي تيم تسهيل مي‌کنم.

طي اين شش ماه تمام تلاش خود را براي قرار گرفتن اين تيم در مسير موفقيت انجام دادم و يکي از بزرگترين اتفاقات در زندگي‌ام همراه شدن با هواداران پرشور و شعور اين تيم بود، چه افتخاري از اين بالاتر که سرود «يل ياتار طوفان ياتار، ياتماز تراکتور بيرقي» را با هم خوانديم و طي اين مدت پرچم اين تيم بالا بود.

در اين روزهاي پايان همکاري تلاش براي حفظ آنتوني استوکس و اضافه کردن او به تيم را کمترين هديه براي اين هواداران مي‌دانستم و اين هديه را توانستم تقديم اين عزيزان نمايم.

در پايان از مردم خوب و دوست داشتني خطه آذربايجان مي‌خواهم که ضعف‌هاي بنده را به بزرگواري خود ببخشند و مرا حلال کنند که بيش از اين نتوانستم در خدمتشان باشم.

تعداد بازديد:100 آخرين تغييرات:97/10/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر