چهارشنبه 7 اسفند 1398 - 2 رجب 1441 - 26 فوريه 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مراسم تجلیل از تعدادی از پرستاران در زاهدان برگزار شد

مراسم تجليل از تعدادي از پرستاران در زاهدان برگزار شد

زاهدان - مراسم تجليل از تعدادي از پرستاران به همت مجمع خيرين سلامت سيستان و بلوچستان، شهرداري زاهدان و دفتر نهاد رهبري در امور اهل سنت در زاهدان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تجليل از تعدادي از پرستاران به همت مجمع خيرين سلامت سيستان و بلوچستان، شهرداري زاهدان و دفتر نهاد رهبري در امور اهل سنت سيستان و بلوچستان امشب در زاهدان برگزار شد.

مدير عامل مجمع خيرين سلامت سيستان و بلوچستان در حاشيه اين مراسم در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت زينب کبري (س) و روز پرستار امروز دو مراسم محوري به همت مجمع خيرين سلامت استان، شهرداري زاهدان و دفتر نهاد رهبري در امور اهل سنت سيستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

محمود طاهري افزود: در مراسم اول که در دفتر پرستاري دانشگاه علوم پزشکي زاهدان برگزار شد از کادر پرستاري اين مجموعه تجليل به عمل آمد.

وي ادامه داد: همچنين امشب نيز از ۶ نفر از پرستاران برگزيده شهر زاهدان به نمايندگي از پرستاران زحمت کش سيستان و بلوچستان با حضور حجت الاسلام احمد رهدار امام جمعه موقت زاهدان، حجت الاسلام عيسي بزماني مدير کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان، دکتر خيرالله صاحب دادزهي معاون برنامه ريزي و توسعه شهرداري زاهدان تجليل به عمل آمد.

مدير عامل مجمع خيرين سلامت سيستان و بلوچستان ضمن تشکر از زحمات پرستاران تصريح کرد: به راستي اين قشر زحمت کش از جمله مهمترين حماسه آفرينان عرصه بهداشت و درمان هستند.

تعداد بازديد:219 آخرين تغييرات:97/10/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر