پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 16 شوال 1440 - 20 ژوئن 2019
صفحه اصلي/دين و انديشه


 
 


 


 


 
خروجي RSS

انتشار نسخه الکترونیکی ۳ کتاب در حوزه عفاف و حجاب

توسط انتشارات قرآن و اهل بيت صورت گرفت؛

انتشار نسخه الکترونيکي ۳ کتاب در حوزه عفاف و حجاب

انتشارات قرآن و اهل بيت نبوت(ع) اقدام به انتشار نسخه الکترونيکي کتب خود پيرامون موضوع عفاف و حجاب کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، انتشارات قرآن و اهل بيت نبوت عليهم السلام با توجه به اهميت موضوع عفاف و ضرورت ترويج آن در عرصه هاي مختلف، اقدام به انتشار نسخه الکترونيکي کتب خود پيرامون موضوع عفاف و حجاب کرده است.

نور خدا جاري در پاکي ها

کتاب «نور خدا جاري در پاکي ها» به عنوان طرحي براي آموزش عفاف چاپ شده و شامل ۱۱ درس مبتني بر سوره مبارکه نور است. اين طرح براي آموزش دانش آموزان دبيرستاني در نظر گرفته شده که در قسمت انتهايي کتاب ساختار آموزشي آن براي استفاده در مساجد، دانشگاه ها در قالب اردوها و کارگاه ها نيز آمده است.

عفاف جاودانه خواهي لذت

کتاب «عفاف جاودانه خواهي لذت» به معرفي موضوع عفاف و ابعاد آن در سطوح مختلف جامعه از عموم مردم تا صاحبان مناصب اجتماعي و حکومت اسلامي پرداخته است و کتابي با شکوه در زمينه فعال کردن جامعه مومنين براي مبارزه با بي عفتي و لذت گرايي در زندگي است.

بايسته هاي بيان مسائل جنسي بر اساس احکام ‌الهي

کتاب «بايسته هاي بيان مسائل جنسي بر اساس احکام ‌الهي» نيز به قواعد و چهارچوب هاي آموزش مسائل جنسي به کودکان و نوجوانان مي پردازد.

هر سه کتاب در شرايط کنوني جامعه کتاب هايي روشنگر براي مصون ماندن کودکان، نوجوانان و جوانان از آسيب هاي موجود هستند. گفتني است نسخه الکترونيکي هر سه کتاب نيز در سايت انتشارات قرآن و اهل بيت نبوت عليهم السلام براي علاقمندان قرار داده شده است.

لازم به ذکر است که کتب ديکري نيز در زمينه عفاف از اين انتشارات در حال تاليف و چاپ ‌مي باشد که به بررسي پرسش ها و پاسخ هاي کودکان و نوجوانان در دوره هاي اول و دوم رشد مي پردازد.

براي تهيه اين آثار به مراکز عرضه انتشارات‌ قرآن و اهل بيت نبوت عليهم السلام مراجعه و يا جهت دريافت غيرحضوري از طريق آدرس اينترنتي www.QuranAhlebayt.com سفارش خود را ثبت نمائيد. همچنين براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۹۰۵۷۰ تماس حاصل نماييد.

تعداد بازديد:100 آخرين تغييرات:97/10/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر