دوشنبه 23 تير 1399 - 21 ذي القعده 1441 - 13 ژولاي 2020
صفحه اصلي/قرآن

انتخاب برترین های قرآنی و بن خرید رایگان در نمایشگاه قر آن

برنامه‌هاي نمايشگاه بيست و هفتم قرآن کريم‎ اعلام شد؛

انتخاب برترين هاي قرآني و بن خريد رايگان در نمايشگاه قر آن

يکي از برنامه‌هاي ويژه نمايشگاه بيست و هفتم قرآن کريم، باشگاه همراهان نمايشگاه قرآن کريم است که خبرهاي جديد و جذابي براي علاقمندان به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاري مهر، در راستاي برنامه ريزي هرچه بهتر براي اجراي برنامه‌ها و طرح‌هاي نمايشگاه بيست و هفتم پيش‌بيني شده، امسال حدود دوماه زودتر از سال هاي قبل برنامه ريزي و هماهنگي و فعاليت‌هاي آماده سازي برپايي نمايشگاه بين المللي قرآن کريم آغاز شده است.

يکي از برنامه‌هاي ويژه نمايشگاه بيست و هفتم، باشگاه همراهان نمايشگاه قرآن کريم است که خبرهاي جديد و جذابي براي علاقمندان به دنبال خواهد داشت. از جمله انتخاب بهترين هاي حوزه‌هاي مختلف قرآني سراسر کشور با آراي مخاطبان. آرايي که علاوه بر انتخاب بهترين هاي حوزه قرآني، به عنوان امتياز مخاطبان براي دريافت «بن خريد رايگان» از نمايشگاه قرآن کريم بيست و هفتم ثبت خواهد شد. باشگاه همراهان نمايشگاه قرآن کريم طرح هاي ويژه ديگري را نيز براي مخاطبان نمايشگاه بيست و هفتم در نظر گرفته که اخبار و جزئيات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

*بررسي برنامه و طرح هاي بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي قرآن کريم 

اولين جلسه شوراي برنامه و بودجه بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي قرآن کريم به رياست «عبدالهادي فقهي زاده» معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و رئيس بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي قرآن کريم و با حضور اعضاي اين شورا برگزار شد و موضوعاتي چون آئين نامه داخلي شوراي برنامه و بودجه، تصويب برنامه و بودجه، طرح ها و قالب ارائه طرح ها مورد بحث و بررسي قرار گرفت. سيد حميد حسيني، محمدعلي خواجه پيري، محمدعلي خسروي، ابوالقاسم ايرجي، محمدمهدي عزيززاده، امير اشراقي، محمدرضا پورمعين، ولي ياراحمدي و محمدهادي امين ناجي به عنوان اعضاي اين شورا از سوي عبدالهادي فقهي زاده منصوب شده اند.

تعداد بازديد:290 آخرين تغييرات:97/10/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر