پنج شنبه 12 تير 1399 - 10 ذي القعده 1441 - 2 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

کدام تیم در «بازی جوانمردانه» جام ملت‌های آسیا آخر شد؟

جام ملتهاي آسيا - امارات

کدام تيم در «بازي جوانمردانه» جام ملت‌هاي آسيا آخر شد؟

تيم ملي فوتبال کره شمالي همانطور که به لحاظ فني ضعيف ترين عملکرد را در جام ملتهاي آسيا ارائه کرد، در جدول «بازي جوانمردانه» هم داراي ضعيف ترين عملکرد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تيم ملي فوتبال کره شمالي به همراه عربستان، قطر و لبنان در گروه E مسابقات جام ملتهاي آسيا قرار گرفت و با پذيرفتن ۳ شکست و دريافت ۱۴ گل خورده، ضعيف ترين تيم تورنمنت شد و خط حمله اين تيم هم به همراه فيليپين با تنها يک گل زده ضعيف ترين عملکرد را دارد.

ضعيف ترين بودن در بعد فني، تنها دستاورد تيمي که روزگاري در فوتبال جهان با عنوان «طوفان زرد آسيا» از آن ياد مي‌شد در جام ملتهاي ۲۰۱۹ امارات نبود. پديده جام جهاني ۱۹۶۶ انگلستان در جدول فيرپلي بازيها هم ضعيف ترين عملکرد را داشت و در انتهاي اين جدول قرار گرفت.

تيم ملي کره شمالي در حالي امارات را ترک کرد که بازيکنان اين تيم ۵۱ بار در ۳ بازي مرتکب خطا شدند، ۱۳ بار با کارت زرد و ۲ بار با کارت قرمز داوران جريمه شدند.  بازيکنان اين تيم هم بيشترين تعداد خطا را مرتکب شدند، هم بيشترين کارت زرد را گرفتند و هم بيشترين کارت قرمز را تا خشن ترين و بد اخلاق ترين تيم حاضر در امارات لقب گيرند.

نقطه مقابل کره شمالي، تيم ملي فوتبال امارات بود که بازيکنان اين تيم در ۳ بازي نخست تنها ۲۸ بار مرتکب خطا شده و ۳ بار هم از داوران کارت زرد گرفتند. 

بحريني‌ها که در مرحله گروهي اين مسابقات با گرفتن تنها ۲ کارت زرد، ۳۱ بار مرتکب خطا شدند تا در زمره تيم‌هاي خوش اخلاق بازيها قرار داشته باشند. 

تيم ملي ايران در مرحله گروهي  اين مسابقات با ۴۲ خطا در رده نهم تيم‌هاي پر خطاي مسابقات قرار گرفت و ۵ بار هم از داوران کارت زرد گرفتند تا در مجموع عملکردي متوسط در ابعاد انضباطي داشته باشد. 

تعداد بازديد:226 آخرين تغييرات:97/10/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر