سه شنبه 23 مهر 1398 - 16 صفر 1441 - 15 اكتبر 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

یاسوج میزبان سیصد و هشتادمین نمایشگاه کتاب استانی شد

ياسوج ميزبان سيصد و هشتادمين نمايشگاه کتاب استاني شد

موسسه نمايشگاه‌هاي فرهنگي ايران از برگزاري سيصد و هشتادمين نمايشگاه کتاب در استان کهگيلويه و بويراحمد برگزار مي‌کند.

به گزارش خبرگزاري مهر، هجدهمين دوره نمايشگاه کتاب ياسوج از 3 تا 8 بهمن ماه در مصلي اين شهر برگزار مي‌شود.  230 ناشر از سراسر کشور 43 هزار و 337 عنوان کتاب را در زمينه‌هاي مختلف در اين نمايشگاه عرضه مي‌کنند. و 20 غرفه جهت عرضه محصولات رسانه­هاي ديجيتال و مطبوعات اختصاص يافته است. 7 ناشر از استان کهگيلويه و بويراحمد در اين نمايشگاه حضور دارند و 5 کتاب‌فروشي نيز با نمايشگاه همکاري دارند و بن‌هاي توزيع شده در نمايشگاه نيز در اين کتاب‌فروشي‌ها تا دو هفته اعتبار خواهد داشت.

براي اين نمايشگاه 350 ميليون تومان بن يارانه‌اي با تخفيف 20 درصدي در نظر گرفته شده که از طريق بانک عامل مستقر در نمايشگاه در بين بازديدکنندگان توزيع مي‌گردد.

رونمايي از تازه‌هاي نشر، نقد و بررسي ادبيات کودک و نوجوان، ويژه‌برنامه جام باشگاه‌هاي کتاب‌خواني، نشست تخصصي بررسي ادبيات داستاني، کارگاه آموزشي امنيت در شبکه‌هاي اجتماعي، ميزگرد بررسي عناصر فرهنگ‌عامه استان کهگيلويه و بويراحمد، نقد و بررسي سلوک 40 ساله هنرهاي تجسمي، نشست تخصصي بررسي آسيب‌هاي اجتماعي، نشست تخصصي نقد و بررسي وضعيت مطالعه، ويژه‌برنامه جشن 40 سالگي انقلاب اسلامي، شاهنامه‌خواني، شعرخواني با حضور شاعران مطرح استان، ميزگرد سبک زندگي ايراني – اسلامي، عروسک‌گرداني، ويژه‌برنامه «قرآن بخوانيد، جايزه بگيريد» مخصوص کودکان، قصه‌گويي براي کودکان و ايستگاه نقاشي و سرگرمي کودکان و نوجوانان ازجمله برنامه‌هايي هستند که براي بخش جنبي اين نمايشگاه در نظر گرفته شده است.

هجدهمين دوره نمايشگاه کتاب ياسوج از 3 تا 8 بهمن‌ماه در مصلي اين شهر از ساعت 9 تا 12 و 15:30 تا 20 پذيراي علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خواني است.

تعداد بازديد:121 آخرين تغييرات:97/11/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر