یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

استقلال برای جذب بازیکن وسواس داشته باشد/ فتحی حرف اشتباهی زد

صمد مرفاوي در گفتگو با مهر:

استقلال براي جذب بازيکن وسواس داشته باشد/ فتحي حرف اشتباهي زد

سرمربي پيشين تيم فوتبال استقلال گفت: با توجه به شرايط اين روزهاي استقلال اين تيم بايد از لحاظ جذب بازيکن تقويت شود.

صمد مرفاوي در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به اين پرسش که برخي انتقاد مي کنند حضور مجيدي در کادر فني سرپوشي است براي کم کاري هاي مديران باشگاه در جذب بازيکن گفت: هر کسي به نحوي اين موضوع را تفسير مي کند و نظر شخصي اش را مي دهد و نمي توان به کسي بابت اين موضوع انتقاد کرد. الان زماني است که آبي پوشان نياز به جذب بازيکن براي تقويت دارند تا بتوانند حضوري قدرتمند در نيم فصل دوم ليگ برتر و شروع ليگ قهرمانان داشته باشند.

مرفاوي ادامه داد: مجيدي بازيکن محبوب و بزرگي براي استقلال بوده و اميدوارم بتواند براي کادر فني هم فردي مفيد باشد اما اعتقاد دارم وقتي تيمي از لحاظ بازيکن دچار کمبود است فرهاد مجيدي چه کاري مي تواند انجام دهد، آيا بايد خودش لباس عوض کرده و وارد زمين شود البته من به شخصه حضور او را در کادر فني استقلال به فال نيک مي گيرم و اميدوارم اين بازيکن محبوب استقلال روزي سرمربي آبي پوشان شود.

سرمربي سابق استقلال در پاسخ به اين پرسش که آيا با اين شرايط اميدي به موفقيت آبي پوشان در نيم فصل دوم خواهيد داشت يا خير گفت: نمي توانيم نااميد باشيم، من همانند تمامي استقلالي ها  دوست دارم اين تيم در نيم فصل دوم موفق باشد، آبي پوشان در نيم فصل اول عملکرد ضعيفي داشتند، خوب شروع نکردند اما در پايان شرايط قابل قبولي داشتند اما امتيازات زيادي را از دست دادند.

وي تاکيد کرد: اگر اين تيم بتواند بازيکنان خوبي را جذب کند مطمئنا در نيم فصل دوم کيفيت بهتري خواهد داشت و مي تواند يکي از اميدهاي قهرماني در ليگ باشد. البته به شرط آنکه بازيکناني به استقلال بيايند که کيفيت بالايي داشته باشند نه مثل برخي ها که آمدند و بدون هيچ کيفيت و امتيازي تيم را ترک کرده و تنها جاي چند بازيکن خوب را در نيم فصل اول اشغال کردند.

مرفاوي در ادامه گفت: اگر به دنبال جذب بازيکن خارجي هستيم بايد بهترين ها را انتخاب کنيم، يادمان باشد هيچ تيمي در نيم فصل بازيکنان باکيفيت خود را به تيم ديگري نخواهد داد پس کار براي جذب بازيکن سخت است و بايد دقت و وسواس زيادي به خرج داد.

سرمربي پيشين استقلال در خصوص انتقادهايي که اين روزها از امير حسين فتحي بابت اينکه گفته بود شفر پرافتخارترين مربي استقلال است گفت: با تمام احترامي که براي فتحي قائلم متاسفانه بايد بگويم حرف اشتباهي زده است. افتخارات شفر کجاست، او تنها يک بار در جام حذفي آن هم با بهترين نفرات مقابل يک تيم ليگ يکي به قهرماني دست پيدا کرده و اين را نمي شود افتخار ناميد.

وي خاطرنشان کرد: افتخارات استقلال از آن مرداني چون مرحوم پورحيدري، حجازي، رايکوف و امير قلعه نويي است که قهرماني هاي زيادي براي استقلال آوردند، با تمام مشکلات و بي پولي هاي اين تيم ساختند اما عاشقانه براي موفقيت اين تيم زحمت کشيدند.

مرفاوي در پايان و در پاسخ به اين سوال که آيا براي ليگ هجدهم پيشنهادي از تيم هاي ليگ برتري داشته ايد يا خير، گفت: در ابتداي فصل که با استقلال خوزستان  قرارداد بستم اما به دليل مشکلاتي که اين تيم داشت بعد از يک ماه کناره گيري کردم البته چند پيشنهاد هم از تيم هاي ليگ برتري داشتم که به دليل اينکه شرايط شان مساعد نبود و مي دانستم بعد از مدتي به مشکل برخواهيم خورد آنها را نپذيرفتم.

تعداد بازديد:197 آخرين تغييرات:97/11/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر