دوشنبه 28 مرداد 1398 - 17 ذي الحجه 1440 - 19 آگوست 2019
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

تیم سیستان و بلوچستان قهرمان کبدی دانش آموزی کشور در قم شد

با پيروزي بر کرمانشاه؛

تيم سيستان و بلوچستان قهرمان کبدي دانش آموزي کشور در قم شد

قم - تيم سيستان و بلوچستان با پيروزي بر کرمانشاه قهرمان کبدي دانش آموزي کشور در قم شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌هاي کبدي دانش آموزان پسر سراسر کشور در مقطع متوسطه اول شامگاه جمعه به پايان رسيد و تيم کبدي سيستان و بلوچستان به مقام قهرماني اين پيکارها دست پيدا کرد.

در اين رقابت‌ها که در سالن هنرستان تربيت بدني شهيد حيدريان قم برگزار شد تيم کبدي سيستان و بلوچستان در ديدار نهايي از سد کرمانشاه عبور کرد و جام قهرماني اين مسابقات را طي مراسمي با حضور مسئولان ورزشي و اداره کل آموزش و پرورش استان قم دريافت کرد.

همچنين تيم‌هاي کبدي آذربايجان شرقي و همدان که در نيمه نهايي مغلوب تيم‌هاي فيناليست شده بودند با کسب مقام سوم مشترک به کار خود در اين رقابت‌ها پايان دادند. تيم کبدي استان قم نيز که در جمع تيم‌هاي پراميد اين رقابت‌ها بود در يک چهارم نهايي متوقف شد.

تيم کبدي قم در گروه دوم ابتدا ۴۷ بر ۱۳ تهران را برد و سپس ۳۵ بر ۲۲ گلستان را شکست داد. اين تيم سپس در يک هشتم نهايي بوشهر را ۴۵-۱۵ حذف کرد و صبح جمعه به ديدار تيم سيستان و بلوچستان رفت که با شکست برابر اين تيم نتوانست به جمع 4 تيم پاياني اين مسابقات صعود کند.

قم غير از کبدي در رشته‌هاي بسکتبال سه نفره و لنگ نيز ميزبان مسابقات دانش آموزي کشور بود و همچنين مسابقات ورزش پهلواني و زورخانه‌اي دانش آموزي کشور نيز به ميزباني قم برگزار مي‌شود.

تعداد بازديد:151 آخرين تغييرات:97/11/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر