دوشنبه 28 مرداد 1398 - 17 ذي الحجه 1440 - 19 آگوست 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مدارس ۶ شهرستان جنوب سیستان و بلوچستان امروز تعطیل اعلام شد

به دليل شدت بارندگي ها؛

مدارس ۶ شهرستان جنوب سيستان و بلوچستان امروز تعطيل اعلام شد

زاهدان - مديرکل دفتر مديريت بحران استانداري سيستان و بلوچستان گفت: به دليل شدت بارندگي و طغيان رودخانه هاي محلي مدارس 6 شهرستان در جنوب استان امروز تعطيل اعلام شده است.

عبدالرحمن شهنوازي در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به دليل شدت بارندگي ها و طغيان رودخانه هاي محلي امروز ۱۵ بهمن کليه مدارس مقاطع پيش دبستاني و ابتدايي شهرستان نيکشهر در دو نوبت صبح و عصر تعطيل است.

مديرکل دفتر مديريت بحران استانداري سيستان و بلوچستان افزود: همچنين به دليل ادامه بارش باران مدارس شيفت صبح مقاطع ابتدايي، پيش دبستاني و متوسطه اول شهرستان کنارک نيز امروز تعطيل است.

وي ادامه داد: مدارس ابتدايي و پيش دبستاني در شهرستان‌ هاي سرباز و فنوج نيز به علت شدت بارندگي و سيلابي شدن مسيل‌ها امروز تعطيل اعلام شده است و تعطيلي مدارس روستايي اين شهرستان ها نيز باتوجه به تصميم شوراي مدارس اعلام شده است.

شهنوازي با اعلام اينکه تمامي مدارس ابتدايي شهري، روستايي و متوسطه روستايي شهرستان چابهار در شيفت صبح امروز به علت بارندگي تعطيل است، تصريح کرد: به علت تداوم بارش ها و آبگرفتگي و لغزنده بودن معابر عمومي، مدارس تمامي مقاطع تحصيلي در دو شيفت صبح و بعداز ظهر در شهرستان قصرقند نيز امروز تعطيل است.

وي با اشاره به اخطاريه سازمان هواشناسي سيستان و بلوچستان مبني بر ادامه بارندگي ها تصريح کرد: از کليه شهروندان و مسافران محترم خواهشمنديم طي اين مدت نکات ايمني را مدنظر داشته باشند و با توجه به احتمال وقوع سيل از تردد در حاشيه رودخانه ها خودداري کنند.

تعداد بازديد:145 آخرين تغييرات:97/11/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر