دوشنبه 28 مرداد 1398 - 17 ذي الحجه 1440 - 19 آگوست 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

تسهیلات ویژه پلیس راهور تهران در یوم الله ۲۲ بهمن

تسهيلات ويژه پليس راهور تهران در يوم الله ۲۲ بهمن

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران، تسهيلات ويژه پليس راهور تهران در يوم الله ۲۲ بهمن را تشريح کرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، سردار محمدرضا مهماندار، در رابطه با محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي ترافيکي براي روز ۲۲ بهمن ضمن تبريک به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي باشکوه انقلاب اسلامي، افزود: پليس تمهيداتي براي فراهم آوردن راهپيمايي با شکوهي انديشيده است و از ساعت ۷ صبح تردد انواع وسايل نقليه در مسير خيابان آزادي و انقلاب ممنوع خواهد بود.

وي ادامه داد: در مسيرهاي منتهي به خيابان‌هاي آزادي و انقلاب و مسير اصلي راهپيمايي، از محدوده ميدان امام حسين(ع) تا ميدان آزادي ازساعت ۱۲ شب قبل پاکسازي انجام خواهد گرفت. توقف در فاصله ۱۰۰ متري حاشيه خيابان‌هاي منتهي به مسيرهاي راهپيمايي، ممنوع خواهد بود، و در صورت مشاهده، خودرو هاي پارک شده توسط عوامل پليس اعمال قانون و به پارکينگ انتقال داده مي‌شوند.

سردار مهماندار در خصوص مسيرهاي جايگزين براي تردد گفت: شهروندان از مسيرهاي موازي و جايگزين با خيابان آزادي براي عبور و تردد خود استفاده نمايند.

وي افزود: راکبين موتورسيکلت از حرکت در مسيرهاي راهپيمايي خوداري نمايند، و چنانچه قصد شرکت در راهپيمايي را دارند در نزديک‌ترين محل مجاز وسيله نقليه خود را پارک نموده و به خيل جمعيت بپيوندند، در صورت مشاهده حرکت موتورسيکلت در بين جمعيت، برخود لازم توسط عوامل پليس صورت خواهد گرفت.

تعداد بازديد:136 آخرين تغييرات:97/11/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر