دوشنبه 28 مرداد 1398 - 17 ذي الحجه 1440 - 19 آگوست 2019
صفحه اصلي/قرآن


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نمایندگان ایران در مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان اعلام شد

نمايندگان ايران در مسابقات بين المللي قرآن دانش آموزان اعلام شد

علي فيضي و اميرحسين رحمتي به عنوان نماينده هاي ششمين دوره مسابقات بين المللي قرآن دانش آموزان انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسامي نمايندگان انتخابي ششمين دوره مسابقات بين المللي قرآن دانش آموزان اعلام شد.

دوره انتخاب برترين‌هاي قرآني را باحضور نفرات برتر سي‌و پنجمين و سي‌و ششمين دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش سراسر کشور (۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ ) از  سوم بهمن تا ۵ بهمن ۹۷ باحضور ۲۱ دانش‌آموز پسر و تاريخ ۱۰ بهمن تا ۱۲ بهمن ۹۷ باحضور ۱۸ دانش‌آموز دختر از سراسر کشور در رشته‌هاي حفظ و قرائت قرآن‌کريم در محل سازمان دانش‌آموزي برگزار شد.

 اين دوره با مشارکت مرکز امور قرآني سازمان اوقاف و امور خيريه و نظارت کميته اعزام و دعوت از قاريان و حافظان قرآن‌کريم و با حضور ۱۲ استاد و داور بين‌المللي برادر و خواهر برگزار شد که نتايج آن به‌شرح ذيل اعلام مي‌شود. بر همين اساس اميرحسين رحمتي از استان گلستان نماينده مسابقات دانش آموزي جمهوري اسلامي ايران در رشته قرائت و علي فيضي از استان تهران نماينده اين دوره از مسابقات در رشته حفظ خواهند بود.

همچنين در بخش بانوان نيز فاطمه نائبي موحد از استان قم در رشته قرائت و زينب امين پور از استان اصفهان در رشته حفظ کل قرآن کريم شرکت خواهد کرد.

ششمين دوره مسابقات بين‌المللي دانش‌آموزان جمهوري اسلامي ايران از ۱۹ تا ۲۶ فروردين در مصلاي بزرگ امام خميني(ره) تهران برگزار خواهد شد.

تعداد بازديد:145 آخرين تغييرات:97/11/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر