دوشنبه 28 مرداد 1398 - 17 ذي الحجه 1440 - 19 آگوست 2019
صفحه اصلي/دين و انديشه

اطلاعیه سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب

اطلاعيه سازمان اوقاف و امور خيريه به مناسبت چهلمين سالگرد انقلاب

سازمان اوقاف و امور خيريه با صدور اطلاعيه‌اي، ضمن تبريک فرارسيدن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، از ملت غيور ايران براي برگزاري هرچه باشکوه‌تر چهلمين مراسم يوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، سازمان اوقاف و امور خيريه با صدور اطلاعيه‌اي، ضمن تبريک فرارسيدن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، از ملت غيور ايران براي برگزاري هرچه باشکوه‌تر چهلمين مراسم يوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

متن اين اطلاعيه به شرح زير است:

چهل سال پيش در روز ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ با تفضلات الهي و با رهبري سيد و سالاري از سلاله‌ي فاطمه زهرا سلام‌الله عليها و به همت ملت غيور و آزاده‌ي ايران اسلامي بنيان دوهزار و پانصدساله‌ي حکومت ستمشاهي در کشور ما از هم فروپاشيد و فصلي شکوهمند از تاريخ بزرگ اين ملت سرفراز و دينمدار با استقرار نظام جمهوري اسلامي آغاز گشت.

چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي يادآور ميلاد نوين ملت غيوري است که يکي از پرشورترين تحولات حماسه‌آفرين تاريخ را بر مبناي ايمان و بر محور ولايت آفريد. ملت بزرگوار ما با انقلابي که چهل سال پيش به پيروزي رساند طلايي‌ترين اوراق دفتر تاريخ را به نام خويش رقم زد که سرفصل زرين‌اش نداي بزرگ حق‌طلبي و عدالت‌خواهي براي تمامي بشريت بود.

ملت آزاده‌ي ايران اسلامي چهلمين سالگشت انقلاب عظيم خود را در حالي گرامي مي‌دارد که همواره به مدد ايمان محکم و بلند خويش از کوران حوادث سخت و نفس‌گير، سرافراز و سربلند بيرون آمده است. اين ملت اکنون در مقطع بزرگي از تاريخ حيات خود که جهان پرستم امروز هرلحظه مانعي تازه بر سر راه توسعه و نيل او بر بلنداي قله‌هاي رفيع ترقي و پيشرفت و سربلندي مي‌تراشد، نستوه و استوار تنها بر تحقق آرمان‌هاي بزرگ و مقدس خويش چشم دوخته است.

سازمان اوقاف و امور خيريه ضمن گراميداشت و تبريک چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي به محضر حماسه‌آفرينان و حافظان اين انقلاب الهي، بر استقامت در راه آرمان‌هاي والاي اين انقلاب تأکيد نموده، از ملت غيور و هوشيار و انقلابي ايران دعوت مي‌نمايد تا در يوم‌الله ۲۲ بهمن و اين بار پرشورتر و پرخروش‌تر از هميشه با حضور شکوهمند خويش فضاي چهلمين مراسم بزرگداشت اين روز بزرگ را پررونق و پرصلابت نمايند و مشت‌هاي محکم و گره‌کرده‌ي خود را بر دهان استکبار جهاني به سرکردگي آمريکاي مستکبر و رژيم اشغالگر قدس و اذناب منطقه‌اي‌شان بکوبند و بزرگ‌ترين حماسه‌ي تاريخ انقلاب را رقم زنند.

تعداد بازديد:126 آخرين تغييرات:97/11/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر