دوشنبه 11 فروردين 1399 - 5 شعبان 1441 - 30 مارس 2020
صفحه اصلي/پزشكي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

حضور ۶۰۰ شرکت تجهیزات پزشکی و دارو در نمایشگاه ایران هلث

حضور ۶۰۰ شرکت تجهيزات پزشکي و دارو در نمايشگاه ايران هلث

رئيس ستاد برگزاري نمايشگاه ايران هلث، از ارائه جديدترين دستاوردهاي تجهيزات پزشکي، دارو و آزمايشگاهي کشور در نمايشگاه ايران هلث خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر، ادريس مازندراني، گفت: بيست و دومين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پزشکي، دارو و آزمايشگاهي ۱۸ تا ۲۱ خرداد ۹۸ در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار مي شود.

وي با اشاره به اينکه نمايشگاه ايران هلث، نمايش بي نظير براي ارتقاي سلامت جامعه است و جديدترين دستاوردهاي  تجهيزات پزشکي، دارو و آزمايشگاهي کشور در اين مراسم ارئه مي‌شود، افزود: بيش از ۶۰۰ شرکت داخلي و خارجي از ۲۱ کشور مختلف جهان جهت شرکت در اين نمايشگاه حضور مي يابند البته ثبت نام و جانمايي در نمايشگاه براي شرکت‌ها در حال انجام است.

مازندراني ادامه داد: برگزاري اين نمايشگاه در شرايط تحريم هاي ظالمانه دشمنان نمونه بارز از ناکامي آنها به شمار مي رود چرا که شرکت‌هاي خارجي حضور گسترده و پررنگي در اين نمايشگاه خواهند داشت.

وي با اشاره به استقبال بي نظير شرکت‌ها جهت حضور در اين نمايشگاه گفت: تاکنون بيش از ۲۳۳ شرکت براي حضور در اين نمايشگاه ثبت‌نام کرده‌اند و پيش‌بيني مي‌شود بيش از ۶۰۰ شرکت در اين نمايشگاه حضور يابند.

مازندراني بيان داشت: نمايش و ارائه تجهيزات آزمايشگاهي، دارويي و پزشکي از محورهاي اصلي اين نمايشگاه است و موضوعات ديگري همچون گردشگري سلامت، استارت آپ، اپليکيشن هاي سلامت و رسانه‌هاي حوزه سلامت براي اين نمايشگاه در نظر گرفته شده است.

تعداد بازديد:178 آخرين تغييرات:97/11/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر