دوشنبه 6 خرداد 1398 - 22 رمضان 1440 - 27 مي 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

متهم زن حادثه تروریستی جاده «زاهدان -خاش» مشمول رافت اسلامی شد

دادستان زاهدان:

متهم زن حادثه تروريستي جاده «زاهدان -خاش» مشمول رافت اسلامي شد

زاهدان - دادستان عمومي و انقلاب زاهدان گفت: با توجه به درخواست‌هاي مکرر سران طوايف استان از سپاه پاسداران مبني بر بهره مندي از رأفت اسلامي و حفظ مقام مادر، اين متهم آزاد شده است.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي دادگستري سيستان و بلوچستان، حجت الاسلام علي موحدي راد اظهار داشت: با توجه به درخواست‌هاي مکرر سران طوايف سيستان و بلوچستان از سپاه پاسداران مبني بر بهره مندي از رأفت اسلامي و حفظ مقام مادر، اين متهم آزاد شده است.

وي با اشاره به اينکه تحقيقات از اين زن به اتمام رسيده است و اين متهم با قرار وثيقه آزاد شد، افزود: گروهک‌هاي تروريستي از پوشش بانوان و کودکان براي رسيدن به اهداف شوم خود استفاده مي‌کنند و در صورت تکرار اين اعمال، رأفت اسلامي شامل حال آنان نخواهد شد و به شدت مجازات خواهند شد.

به گفته دادستان عمومي و انقلاب زاهدان، در حال حاضر ۸ متهم با قرار بازداشت موقت و براي تکميل تحقيقات در زندان و در اختيار مأموران امنيتي هستند.

گفتني است، تروريست‌هاي تکفيري شامگاه چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه يک دستگاه اتوبوس حامل نيروهاي سپاه را که پس از اتمام مأموريت مرزباني از منطقه، عازم موطن خود بودند، در جاده «خاش - زاهدان» هدف حمله انتحاري قرار دادند که منجر به شهادت ۲۷ نفر از اين رزمندگان شد.

تعداد بازديد:106 آخرين تغييرات:97/12/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر